Maybelline

Doplňte si zásoby dekoratívnej kozmetiky Maybelline a získajte 20 % zľavu z nákupu tejto značky. V prvom kroku nákupného košíka zadajte kód GRLMATH20 a zľava je vaša!

Akcia platí od 18. 6. do 1. 7. 2024. Zľavový kód je možné uplatniť len na www.parfemy-elnino.sk. Akcia sa nevzťahuje na zvýhodnené balíčky.


Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke Maybelline

Spoločnosť Maybelline založil na začiatku 20. storočia newyorský chemik T.L. Williams. Sledoval svoju sestru, ako si čierni mihalnice zmesou vazelíny a uhoľného prachu a pripravil vo svojom laboratóriu podobný výrobok, ktorý mal celkom slušný úspech. Názov Maybelline vznikol zložením sestrinho mena Mabel a slová "vaseline" - vazelína, ktorou to všetko začalo. Dnes nám také domácke kozmetické postupy prídu úsmevné, ale dekoratívna kozmetika bola pred sto rokmi skrátka v plienkach. Firma Maybelline onedlho predstavila prvú tuhú riasenku a v 60. rokoch došlo aj na modernú riasenku s kefkou, ako ju poznáme dnes. Maybelline v súčasnej dobe ponúka kompletný sortiment dekoratívnej kozmetiky a predstavila tiež parfum, ktorý však zatiaľ nemá nasledovníka.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest