Získajte masku na vlasy Série Expert Inforcer k nákupu značky L´Oréal Professionnel nad 8 €!

Mauboussin Homme Parfumované vody pre mužov

1x

Popis produktu

Vyhľadávate neprehliadnuteľné orientálno-fougérové vône, ktoré pôsobia ako magnet na ženy? Potom by určite vašej pozornosti nemala uniknúť vôňa parfumovanej vody Mauboussin Homme zabalená do fialového dizajnu flakónika. Vôňa bola v roku 2003 vytvorená svetoznámym parfumérom Albertem Morillasem, hlavnú úlohu vo voňavej kompozícii hrá aromatická levanduľa, ktorá flakóniku prepožičala aj svoju farbu.

Orientálno-fougérová vôňa pre sebavedomých mužov

Nadýchnite sa z plných pľúc a vnímajte vôňu rozmarínu, aromatickej levandule a osviežujúceho bergamotu, trio, ktoré sa prebúdza s prvým privoňaním. Srdce parfumovanej vody tlčie v rytme exotickej arómy pačuli, vône škorice a šalvie. Základné akordy majú na svedomí zmyselnú povahu parfumovanej vody, prepájajú hrejivé santalové drevo, pižmo, ktoré je jednou z najzvodnejších prísad sveta vôní, a lahodná aróma čerstvo rozkrojeného lusku vanilky. Vystúpte z radu s vôňou parfumovanej vody pre mužov Mauboussin Homme.

Hodnotenie 4.5

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Po odznení trochu korenistého rozmarínu, ktorý mne prekáža, sa vôňa harmonizuje do vyváženej jemne bylinno-mydlovej vône, kde nič nepreráža a máte pocit, že ju musíte stále ovoniavať. Sladkosť v nej mi skôr pripomína tonka fazulu ako vanilku, ale jemne hrá s korenistým tónom, takže vyložene sladká nie je. Vo výsledku veľmi príjemná nevtieravá, zároveň návyková a príťažlivá. Aj po dlhých hodinách ju budete cítiť na oblečení. Ako žena túto vôňu na partnerovi ocením.

  • kvalita za dobrú cenu
  • nepraktické otváranie flakónu
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: