Nastavenie filtrov
Pohlavie
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Deti

Marc Dion

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke Marc Dion

Kto by odolal zvodnej kvetinovej, ovocnej či drevnatej vôni, ktorú ukrýva ešte zvodnejšia dámska lodička? Pútavé a cenovo výhodné parfumované vody Marc Dion majú všestranné využitie: môžete si ich vziať na večierok, rande, ale aj do školy či zamestnania.

Marc Dion: príjemné vône, atraktívny dizajn, super ceny

Parfumy Marc Dion upútajú už na prvý dojem svojím vzhľadom, takže urobia dobrý dojem aj ako darčeky. Pretože ide o parfumované vody s vysokým podielom voňavých látok, hodia sa aj na výnimočné príležitosti. A pritom sú ,,za groš"! Nanášajte vybraný parfum Marc Dion v rozumnom množstve na pulzné body pokožky, aby dokonale splynul s vašou osobnou chémiou a vytvoril váš jedinečný voňavý podpis.

Ktoré parfumy Marc Dion fičia najviac?

Najväčšej obľube sa tešia dámske parfumované vody Marc Dion Fiorella Stiletto Rouge, Fiorella Stiletto Rouge Luxe, Fiorella Stiletto Glitter či Kristina's Sweet Strawberry. Parfumovaná voda Marc Dion Paris Love Forever zahŕňa celý rad lákadiel slobodomyseľného dievčaťa a mladej ženy: Paríž, Eiffelovu vežu, jazdu na bicykli, vietor vo vlasoch a šampanské. Všetky voňavé kompozície Marc Dion sú naplnené zmyselnosťou, ktorej kúzlom vás v každej partii vyšvihnú na prvé miesto.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest