Lanvin

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke Lanvin

Príbeh značky Lanvin sa začal písať v 19. storočí, keď Jeanne Lanvin, ako milujúca mamička svojej dcérky Marguerite, začala šiť šaty pre svoje slniečko. Jej práca tak veľmi zaujala francúzsku smotánku, že si už v roku 1909 mohla otvoriť prvý butik v Paríž, v ktorom predávala svoje modely.

Dôležitý je aj rok 1924 kedy bola založená spoločnosť Lanvin Parfums SA. A ako dôkaz, že nezostalo iba pri slovách, priniesla v roku 1925 prvý parfum, ktorý je dokonalou syntézou skombinovaných ingredencií – parfum „My Sin“ . Po tomto prvom úspechu, musel zákonite nasledovať druhý úspech. Tým bola vôňa Lanvin Arpège (1927). Ten mal obrovský úspech a čoskoro nato vznikli ďalšie skvelé parfumy, ktoré ovplyvnili históriu, patria k nim dámsky Eclat D'Arpege či pánsky L 'Homme.

Jej dcéra a jej sesternica prezvali rodinný podnik po smrti famóznej Jeanne Lanvin. V súčasnosti nesie jedinečný názov Lanvin viac ako 30 vôní. Dokážu uspokojiť „noštek“ akejkoľvek zákazníčky. Ich tóny sa prelínajú od ovocných, cez kvetinové až po jemne korenisté. Po nanesení vône Lanvin máte pocit, akoby ste sa nadýchli čerstvé ranného vzduchu, ktorý má prímes voňavej kvetiny alebo misky čerstvého ovocia.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest