Lanvin Jeanne Lanvin Parfumované vody pre ženy

133x
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Jeanne od Lanvin je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy, predstavená v roku 2008. Harmónia Jeanne začína rozkošne hravou nôtou šťavnatého ovocia, kde sa lahodná zmes ostružín, malín a hrušiek ponára do kvetov pivonky a frézie. Po kvetinovej vlne putujú až do zvodného základu vône Jeanne zo santalu, ambry a pižma.

Hodnotenie 4.1

(hodnotené 133x)

  • 86 %zákazníkov odporúča
  • 115xrecenzia zákazníkov

Recenzie 115x


Pre mňa už dlhšiu dobu vôňa č. 1

lanvin jeanne je moja srdcovka. krasna letna vona s ktorou som nadmieru spokojna.

Ida Loudová

podľa mňa je to najlepšia vôňa

Lussya

Veľmi pekne ďakujem rýchlej dodávke ELNINA :) Vôňa je úžasná, jemná, čistá, sladučko malinová a zároveň svieža. Objednala som ju mamine na narodeniny, ona takéto vône môže, čiže chcem apelovať na spomínaný vek, je vhodná aj pre dospelé ženy!!! Dnes je moderná doba a nemyslím si, že ženy po 40-tke majú voňať ako dôchodkyne v kostole a tiež si nemyslím, že je to vôňa vhodná pre malé dievčatká. Na mojej pokožke ju cítim veľmi intenzívne, je to príjemná vônička aj napriek tomu aká je jemná. Toto rozhodne nepatrí k bolehlavom a nie je to ani žiadna presladená cukrová vata, na to sú experti guess a katy perry vône, z ktorých už len pri nádychu dostanete cukrovku.

Liliana

Konečne dorazila moja vônička, a to až na 4-tý deň večer, no nevadí, to je asi tou kurierskou službou, aspoň ju už konečne mám a je naozaj úžasná! Na mne sa drží celý deň. Som spokojná! :)


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: