L'Oréal Professionnel Série Expert

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O rade L'Oréal Professionnel Série Expert

Chcete mať bohaté, zdravé, leskom žiariace vlasy? Korunu vašej krásy, za ktorú sa kdekto rád otočí? Pomôže vám s tým francúzska značka L'Oréal Professionnel, ktorá má v oblasti vlasovej kozmetiky naozaj zvučné meno. Obľúbili si ju tiež celebrity na čele s Evou Green, Kirsten Dunst alebo legendárnou modelkou Twiggy.

L'Oréal Professionnel Séria Expert: TOP vlasová kozmetika

L'Oréal Professionnel Séria Expert je profesionálny rad kozmetickej vlasovej starostlivosti, vyvinutej s pomocou najnovších technológií. V tejto rade nájdete šampóny, kondicionéry, masky na vlasy a ďalšie produkty, ktoré sa bežne používajú v kaderníckych salónoch. Doprajte si ich aj do svojho domáceho salónu!

Tipy na produkty profesionálnej vlasovej starostlivosti z radu Séria Expert

Absolútnym bestsellerom je šampón Absolut Repair Lepidium, ktorý opravuje a posilňuje oslabené časti vlasového vlákna, ihneď obnovuje vlasy zvnútra a chráni ich pred ďalším poškodením. Hviezdnu ingredienciou tohto šampónu je The Lepidium Complex, renovujúci jednotlivé časti vlasového vlákna podľa ich faktického poškodenia. Čo na šampón hovoria recenzie? "Vlasy sú lesklé, vyzerajú vitálne, dobre sa rozčesávajú." "Som s ním nadmieru spokojná, krásne vonia ... Dávam 5 hviezdičiek." Ďalšie obľúbené šampóny zo Série Expert nesú názvy Vitamínovo Color A-OX a Volumetry. Frčí tiež kondicionér pre veľmi poškodené dámske vlasy L'Oréal Paris Expert Absolut Repair Lepidium či rovnomenná vlasová maska.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: