Získajte masku na vlasy Série Expert Inforcer k nákupu značky L´Oréal Professionnel nad 8 €!

Jo Malone Wild Bluebell Kolínske vody pre ženy

Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Jo Malone Wild Bluebell Kolínske vody kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Kolínska voda Jo Malone Wild Bluebell je okúzľujúca dámska vôňa z roku 2011, ktorá vás zavedie do tajomného lesa, ktorého okraje zdobia trávnaté koberce plné krehkých zvončekov a konvaliniek. Autorkou kompozície je skúsená parfumérka Christine Nagel (ročník 1959), rodáčka zo švajčiarskej Ženevy. Je vyznávačkou autentických vôní s jasným posolstvom, ktoré môžu nosiť všetci, ktorým sa páči - ženy aj muži. Pri značke Jo Malone Christine Nagel oceňuje aj luxusné ťažké flakóny.

Krásna zvončeková vôňa s ozvenou letného lesa

Parfum Jo Malone Wild Bluebell vás ihneď osloví dominantnou vôňou modrého zvončeka. V hornej vrstve ju sprevádzajú sladké vyzývavé akordy klinčeka, v srdci nežné konvalinky, šípková ruža a jazmín, v základe pižmo a jantárová živica. Pikantná kvetinová vôňa sa najlepšie rozvíja na jar a v lete, počas denného svetla. Skvelo vás doplní v škole, zamestnaní, popoludní pri nákupoch aj romantickej prechádzke. Budete sa cítiť príjemne, odpočinutý a sebavedomo. Áno, takúto moc majú starostlivo vybrané kvetiny...

Recenzia vône Wild Bluebell od Karen Elson

Kolínsku vodu Jo Malone Wild Bluebell si zamilovala aj Karen Elson (ročník 1979), anglická supermodelka, speváčka a skladateľka. ,,Vonia ako anglická krajina, sladká a nádherná," hovorí vyznávačka hudby a vôní, ktorých sa síce nejde dotknúť, ale o to viac prehovárajú do ľudskej duše. Nechajte sa aj vy zlákať kolínskou vodou Jo Malone Wild Bluebell!

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: