Jednozväzkové kefky

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Jednozväzkové kefky

Dôkladné čistenie zubov je nevyhnutné na prevenciu zubného kazu a paradentózy, čo je zápal ďasien. Jednozväzková zubná kefka, známa tiež ako solo či single kefka, zaistí precízne vyčistenie a kontrolu plaku na každom zube. Je dôležitým nástrojom pre každého, kto dbá o dokonalú ústnu hygienu a chce sa tešiť z krásneho a zdravého úsmevu.

Kľúč k bezchybnej ústnej hygiene

Jednozväzková zubná kefka je ideálna na dočistenie jednotlivých zubov, línií ďasien, ťažko prístupných miest a prerezávajúcich sa zubov. Účinne vyčistí povrch každého zuba, zaistí kontrolu plaku na jednotlivých zuboch aj hygienu implantátov a ortodontických aparátov. Tento nástroj s jedným zväzkom vlákien sa používa bez zubnej pasty. Zapojte ho do každodennej akcie hneď po vyčistení zubov bežnou kefkou a medzizubnými kefkami. Starostlivo s ním dočistite ústnu dutinu podľa potreby. Tento postup vám pomôže znížiť pravdepodobnosť vzniku infekcií a zápalov v ústnej dutine na minimum.

Vyberiete si jednozväzkovú kefku Curaprox alebo TePe?

Na „solo techniku“ ústnej hygieny, teda precízne vyčistenie jedného zuba po druhom, je možné vybrať špeciálne jednozväzkové kefky hneď od niekoľkých značiek. Medzi legendy patrí značka Curaprox, ktorú odporúča väčšina zubných lekárov. Má široký sortiment v podobe zubných kefiek, zubných pást, ústnych vôd a ďalších pomôcok. Nemenej obľúbené sú jednozväzkové zubné kefky švédskej značky TePe, ktorej slogan „Staráme sa o zdravé úsmevy“ už zľudovel. Domácu zubnú starostlivosť vám spestria veselé farby kefiek.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest