Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Hermes Eau Des Merveilles Bleue Toaletná voda pre ženy 100 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

4x
Kód produktu: 73888 Nie je skladom Strážiť produkt 48,54
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Ďalšie varianty pre Hermes Eau Des Merveilles Bleue Toaletná voda
Darčekové kazety Hermes Eau Des Merveilles Bleue Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách

Popis produktu

Toaletná voda Eau des Merveilles Bleue uzrela svetlo sveta v roku 2016. Autorom tejto jedinečnej vône pre ženy je Christine Nagel. Toaletná voda Hermes Eau des Merveilles Bleue je postavená na drevitej, jantárovej tónine, ktorá je unášaná na vlne ženskosti, bez toho, aby boli vo vôni obsiahnuté kvetinové tóny.

Jedinečná vôňa pre ženy

Toaletná voda Hermes Eau des Merveilles Bleue sa prezentuje modrým dizajnom, ktorý je spojením hviezdnej oblohy a chladivej, dokonale priezračnej vody. Medzi zložky Hermes Eau des Merveilles Bleue patrí pačuli a drevité a morské tóny. Objavte výnimočnú toaletnú vodu so značkou Hermes

Hodnotenie 4.4

(hodnotené 4x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 4x recenzia zákazníkov

Recenzie 4x


veľmi oríjemná vôňa

Romana

Ja som spokojná, našla som vôňu na každodenné použitie, aj keď počas chladnejších mesiacov používam aj iné, sladšie parfemy, toto je moja topka. Čerstvá morská vôňa, taká optimistická.

  • Super vôňa pre mňa. Nie je sladká, ale svieža morská. Krása, chvíľami mi príde ako unisex. Výdrž viac ako 6 hodín, vybrala som správne. Hermes je zárukou kvality.
  • Nič

Super! Síce som objednávala naslepo,neľutujem. Výdrž na oblečení približne 12 hodín, na tele asi 8 hodín. Hlavne nie je sladká

Príjemná svieža netuctová vôňa


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: