Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Parfumované vody pre ženy

Popis produktu

Dámska toaletná voda Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto je silná kvetinová vôňa stelesňujúca luxus, vášeň a ružu vo všetkých jej podobách. Perfektne sa hodí na večer do spoločnosti. Vznešené ružové tóny ešte zdôrazňujú sladkosť mandlí a ich podkladom je čierna koža, spodobnená aj na výnimočnom flakónu. Vďaka parfumu Black Perfecto získava klasická ženská elegancia sexy rockový štýl. Ocenia ho všetky zvodkyne a rebelky.

Ruža obklopená mandľovými a koženými tónmi

Parfum Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto rozvíja intenzívna vôňa višní, mandlí a čierneho čaju. Srdcu dominuje omamné ružové a sladké tóny, základ vytvára zmyselné čierne pižmo, pačuli, koža a tonkové bôby. Zvodná kompozícia, ktorá je kontrastom medzi rockerskou koženou bundou a elegantnými čiernymi spoločenskými šatami, vytvoril roku 2017 parfumový mág Thierry Wasser.

Rad La Petite Robe Noire od značky Guerlain

La Petite Robe Noire, v preklade malé čierne, je úspešná séria legendárnej francúzskej značky Guerlain. Predstavuje parfumy, rúže či produkty vlasovej kozmetiky, ktoré skvelo doplnia malé čierne šaty a pripraví vás tak na akokoľvek významnú spoločenskú akciu. Tiež toaletná voda Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto zaručí, že na večierku alebo na plese zažiarite s neodolateľným francúzskym šarmom.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: