Givenchy Ange ou Démon (Etrange) Parfumované vody pre ženy

123x
Predpokladané doručenie
vo štvrtok - 24.09.
Predpokladané vyzdvihnutie
od piatku - 25.09.

Skladom > 10 ks Najpredávanejšia varianta
41,19
34,49 € 29,69
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Parfém Givenchy Ange ou Demon (Ange ou Etrange) je kvetinovo-orientálna vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2006. Zmyselná, nežná, čistá ako anjel. Vášnivá, divoká a tajomná ako démon. Žena Ange ou Demon je žena vášnivá a svojmu okoliu bude vždy pripadať anjelsky krásna.

Hodnotenie 4.4

(hodnotené 123x)

  • 90 %zákazníkov odporúča
  • 121xrecenzia zákazníkov

Recenzie 121x


Adéla Bartlová

Neviem, prečo som si vzala do hlavy, že Ange Ou Démon ( "Anjel alebo démon") je nejaká superdrahá limitka - možno preto, že to je jedna z tých vôní, ktoré výrobca najprv predstavil len v niektorých krajinách a obchodoch a až za dlhšiu dobu uvoľnil do bežného predaja v širšej oblasti, okrem iného aj u nás. A tak som na ňu jedného krásneho dňa narazila v parfumérii. Nemala som veľa času, išla som na vlak a chcela som sa pozrieť, či majú Midnight Poison; vbehla som vo zmoknutej mikine a so svojim verným obúchaným batohom na chrbte do toho chrámu luxusu, pozdravila, urobila svižné koliesko okolo regálov, prskla na jednu ruku Poison, na druhú Ange, slušne som sa rozlúčila a ako sa úžasom predavačky spamätali, už som sedela v električke. Ak sa zakrádate do parfumérií plné posvätnej bázne a ešte previnilo, pretože nejdete utrácať, ale len fetovať, uvoľnite sa, je to krám ako každý iný :)
Ange Ou Démon má veľmi pekný flakón, taký mystický, zvlášť keď stojí na polici v obchode lákavo nasvietený prízračným svitom žiarivky; z krištáľovo čírej tône sa týči majestátny hrot, ktorého vrchol mizne v temnotách ako klenba vysokého chrámu. Po prednej stene steká riadok diamantových sĺz. Oficiálne promo sa vyjadruje v podobnom zmysle, takže u mňa si Givenchy môže pripísať bod - flakón vo mne vzbudil presne tie pocity, o ktoré sa zjavne usilovali. Ak by vás zaujímal zvyšok marketingového obalu, tak sa tam hovorí o oslnivej žene, čistote a idealizme; je tak fascinujúci, že vás oslepí, prestanete sa ovládať a necháte sa zviesť; krištáľové bludisko, v ktorom sa máte stratiť a nakoniec podľahnúť tajomnému anjelovi / démonovi, ktorý vás unesie do poetického sveta na pomedzí sna a extrémnej rafinovanosti. Pekne vymyslené, samozrejme vznosne literárno prehnané, ako sa na reklamu sluší a patrí, ale aspoň tam nie sú tie drísty o sebavedomých ženách, ktoré vedia čo chcú.
No a dostávame sa k vôni samotnej. Tá je pekná, označila by som ju za vydarenú, originalita samozrejme, ako je v mainstreame nanešťastie obvyklé, trochu kríva, ale čo má človek pri tom objeme produkcie stále vymýšľať, že. Ange Ou Démon je teplá, sladká, hodí sa ako zimnička pre ženy, ktoré majú rady vanilkové rožky a hrejivo chlpaté kožušinové goliere. Pri pohľade na priečinok "orchidea" mi v hlave zablikala varovná kontrolka, už tuším, že ide o nejaký nový chemický objav, ktorý teraz chvíľu budeme stretávať v mnohých vôňach, a veruže áno - niečo podobné som nedávno cítila v Mediterranean a Versace (všimnite si, že obe majú v zložení uvedenú orchideu). Zo začiatku to bola taká zmes kvetín, vanilky a trochy ovocia; na papieriku zostala ovocnejšie ladená (taká sladká šťavičkovatosť - mandarínka, ľalia), na ruky väčšina kvetov a ovocia rýchlo vyvoňala a Ange sa veľmi priblížila vôňam typu "vanilkový pudingový prášok", neskôr "vanilkový puding" (prášok je taký ostrejší) - je podobná intenzívnym vanilkovým bombám ako L alebo Organza Indécence, vybavila sa mi aj teplá vanilková Naf Naf, ktorú možno poznáte. Očakávania navodené flakónom aspon u mňa nesplnila, kombináciu anjelskej a démonické vrstvy si predstavujem inak, mystickosť tiež, ale reči o zvodnosti a oslnivosti nie sú tak mimo misu - najviac by mi k Ange Ou Démon sedela nevinne zvodná dáma zo starých filmov, v saténovej róbe farby slonovej kosti, s blond vlnami na hlave, červeným rúžom a kožušinovým plášťom na ramenách nepobozkaných solárkom.
Možné problémy: mokrý kartón, sololitový prach a "vápenitá" zatuchlinka, ktorá skrútila nos mojej mame (mamičke vanilka v akejkoľvek podobe jednoducho nejde a vždy je na nej niečo zle); ten kartón a sololit som tam objavila ja a zo skúsenosti s Kenzo Amour viem, že osobitnej tendencii vynikať majú tieto tóny v teplom, dusnom, navlhnutom počasí, čo v zime našťastie (s výnimkou preplnenej, zafunenej električky) nehrozí. Ak máte vyskúšanú L, Amour, Indécence, In Black, Naf Naf a tento typ vanilky sa vám páči, môžete Ange vziať aj naslepo, nič zákerného v nej nečíha.

 

„Ada pro pro Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

Produkt som zakupila ako meninovy darcek pre dceru, ktorej tato vona velmi pristane a aj dlho na nej vonia. V tomto internetovom obchode som ju zakupila uz po druhykrat, v kamennych predajniach je ju dostat uz pomenej.

Molly

Nádherný, omamný a zároveň maximálne luxusný parfém v nádhernom ombré-flakóne! Ako sa tu už písalo, určite nie je pre každú, je to vôňa len pre vycibrené nosíky - extra jedinečná, nekonvenčná, určie nie tuctová, ale jedinečná!

Ester

Je to naozaj risk, objednávať podľa recenzií... Keby som si podľa pochvalných recenzií naslepo kúpila trebárs Chanel Coco Mademoiselle či Dior PurePoison, ktoré apropo neznášam, tak by som ich musela vrátiť, alebo predať v aukciách, tak sú pre môj nos vtieravé až agresívne, nepríjemné! Máte pravdu, Danuša, Givenchy má toľko špičkových famóznych vynikajúcich vôní, že sa nedá porovnávať s Diorom či Chanelom, lebo každá značka má svoje vlastné parfumy a jednému sa páči viac to a druhému zas to druhé!

Danuša

Parf.voda Givenchy Ange ou Demon ma neoslovila. Kto ju porovnáva so značkami ako Dior alebo Chanel tak to už vôbec... Som trocha z tej vône sklamaná. Stále si treba očuchať v parfumérii, lebo takto kupovať na blinc nemá význam. Nikdy viac už tak neobjednám, že dám na recenzie. Každý nos je originál asi tak k tejto vôni...

Ester

Wáu, tak toto je naozaj famózna excelentná vôňa, niečo úžasnééé pre môj nos!!! Toto je fakt nesmierne originálna exkluzívna pecka od Givenchy-ho a už som na ňu bola "navnadená" z vašich recenczií, že čo to bude, aj som mala strach, ale toto je tak dokonale namiešaný elixír, že sa človek iba raduje tak originálnej vonnej esencii, je absolútne božská a jedinečnáá! Omamná, magická, tajuplná, proste ako lektvar pre krásnu čarodejnicu modernej doby... Táto vôňa sa skôr mala volať Extravagance (mám na mysli Amarige", lebo je veľmi extravagantná, prekvapivá a netradičná, presne taká, ako to mám rada, mňam!!!


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: