Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Chanel Chance Eau Vive Vlasová hmla pre ženy 35 ml

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 81891)
50,04
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Jemná a okuzľujúca, taká je vlasová hmla pre ženy Chanel Chance Eau Vive. Vôňa, ktorá vlasy chráni a navyše ich i vaše celé telo prevonia akordami naplnenými energiou a radosťou. Vlasová hmla z roku 2015 je určená pre dievčatá a mladé ženy, ktoré si život vychutnávajú plnými dúškami. Neprehliadnuteľná, ale zároveň rovnako jemná ako prvý jarný vánok, taká je vôňa, ktorá vykúzli úsmev na perách vám aj vášmu okoliu.

Mladistvá, energická vôňa

Načerpajte energiu do každého nového dňa s úvodnými akordami, ktoré patria červenému pomaranču, osviežujúcim citrusom a jemne nahorklej vôni grapefruitu. Aróma citrusov naostatok nasleduje srdce bijúce v rytme jazmínu, ktorý je kľúčovou zložkou vôní Chance, a vôňe zmyselného bieleho pižma. V závere sa snúbia akordy vetiveru, elegantného cédru a nežného kosatca.

Energia, sviežosť, mladistvosť, slová, ktoré sú ozdobou vlasovej hmly Chanel Chance Eau Vive.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Adéla Bartlová

Ľahkú, sviežu a iskrivú Chanel Chance by som sa nebála nazvat No.5 nového veku. Nie že by voňala rovnako, ale je tak isto úspešná, dobre sa predáva a skvelo sa nosí. Až čas ukáže, či sa z nej tiež stane klasika. Zaslúžila by si to!

 

Testovala som verziu eau de parfum aj eau de toilette. Ako je u Chanela zvykom, nelíši sa iba koncentráciou, ale aj zložením.

 

Eau de toilette má ostrejší začiatok, ktorému kraľují citrusy a červený piepor. Počkejte, až prvé tóny vymiznú a vôňa zjemní. Odmenou vám bude žiarivá, optimistická vôňa pre ženu, ktorá se rada smeje a hneď tak niečo ju nerozhodí. To nie sú okopírované sladké rečičky z reklamy, Chance na mňa tak naozaj pôsobí. Zkúšala som ju za pochmúreného dňa, a akonáhle som ju naniesla na kožu, mraky se rozostúpili a vysvitlo slniečko!

 

Po rozvoňaní by som Chanel Chance eau de toilette charakterizovala ako modernú chypre - obsahuje veľa zemitej pačuli, okolo ktorej tancujú kvetiny (predovšetkým jazmín a kosatec), pikantný piepor, trpko kyslé citrusy a čisté sladké pižmo. Výdrž je u eau de toilette trochu horšia, počas dňa sa budete musieť prevoňať.

 

Chance eau de parfum je romantickejší a elegantnejší. Nejlepšie by bylo mať na poličke obe dve a striedať ich podľa nálady. Parfumová voda si zachovává iskrivosť a príťažlivosť toaletenj vody, ale hlavnou zložkou je tu hebký jazmín, ktorý sa mieša opäť so sviežim bielym pižmom a jemnou, ľahko krémovou vanilkou. Nájdete tu aj pačuli a piepor, tie sú typické pre obe Chance, ale v eau de parfum sú odsunuté viac do pozadia aby nerušili elegantnú náladu.

 

Obe Chance sú perfektné vône na každodenné nosenie aj slávnostnejšie príležitosti, a hodí sa pre ženy každého veku.

 

„Ada pre Elnino.sk“

 


Celkové hodnotenie
Doprava:
Platba:
Certifikácia: