Calvin Klein Truth Parfumované vody pre ženy

253x
Predpokladané doručenie
zajtra - 27.02.
Predpokladané vyzdvihnutie
od zajtra - 27.02.

Zľava 75 %  75 %
Skladom > 10 ks Najpredávanejšia varianta
79,00 € 20,10

Zľava 8 %  8 %
Skladom > 10 ks
15,33 € 14,09

Zľava 54 %  54 %
Skladom > 10 ks
23,10 € 10,69

Popis produktu

,,Nechajte život pomaly plynúť a užívajte si každodennú zmyselnosť. Nasledujte svoje inštinkty, buďte pravdiví sami k sebe. Je to sexi," hovorí Calvin Klein. Vôňa Calvin Klein Truth má unikátnu netradičnú štruktúru, ktorá je založená na dvoch odlišných a zreteľných akordoch: na akorde sviežosti a bujnosti, šťavnatosti a zvodnosti. Tieto dva akordy sa prelínajú, takže ich oba cítite po celú dobu, keď máte vôňu na sebe. Parfém Calvin Klein Truth ide až za hranicu toho, čo by ste od neho očakávali.

Hodnotenie 4.4
  • 93 %zákazníkov odporúča
  • 253hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 253x


Adéla Bartlová

Calvin Klein Truth je netradične svieža vôňa, ktorá vám postupne ukáže hneď niekoľko stránok. Prejdete sa lesom, bambusovým hájom, citrusovým sadom aj rozkvitnutou záhradou.


Hneď prvé tóny sú veľmi svieže: pretiahnu vám čuchové bunky zmesou čerstvých lesných vôní, ako keď rozotrite čerstvé ihličie a nasajete sviežu vôňu lesa. Za chvíľu vyprchajú a zostane po nich ľahká vôňa dreva, ktorá sa mení v sýtu, vlhkú drevitú vôňu, pripájajú sa k nej zelené tóny, a zrazu ste miesto lesa v bambusovom háji. Za hájom zrazu narazíte na záhradu, v ktorej kvitne ďatelina, pivónie, mimózy a ľalie - všetky kvety v Truth sú nenápadné, nepresladené, skoro nesmelé. Tiež citrusy majú len doplňujúcu, osviežujúcu funkciu.


Truth je nevšedná vôňa pre ženy. Obsahuje štipku chyprových tónov, zeleň, nezvyčajné kvety, drevité a zemité tóny, napriek tomu nepôsobí prekombinovane. Pred kúpou odporúčam vyskúšať. Najkrajšia bude na jar alebo na jeseň, kedy je vo vzduchu trochu vlhkosti. Tajný tip: navoňajte sa na prechádzku popadaným lístím alebo zmoklým jarným parkom. Kombinácia Truth a prírodných aróm vás privedie do extázy :)

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

  • Moja vôňa už niekoľko rokov.Dlho vydrzi

Objednane ako darcek, tak uvidim :-)

  • cena

veľmi príjemná vôňa

príjemná ženská vôňa


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: