Bvlgari Omnia Amethyste Toaletné vody pre ženy

55x
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Parfém Bvlgari Omnia Amethyste je mladistvá, kreatívna a nesmierne sofistikovaná vôňa, ktorá pripomína moderný farebný klenot značky Bvlgari. Vôňa Bvlgari Omnia Amethyste je vznešená, moderná a kvetinová, inšpirovaná tisícmi vôní kosatcových a ružových záhrad, zavlažených rannou rosou. Kvetinová časť parfému Bvlgari Omnie Amethyste sa správa ako chameleón - niekomu vonia ako orgován, niekomu kosatcovo či fialkovo. Trochu cukríková, ale príjemná vôňa.

Hodnotenie 4.4
  • 96 %zákazníkov odporúča
  • 55hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 55x


Adéla Bartlová

Omnia Amethyste je tretí prírastok do rodiny Omni. Radu začala netradične gurmánska, čokoládovo čajová Omnia, nasledovala obľúbená svieženka Omnia Crystalline a teraz tu máme fialovú Amethyste, stále v rovnakom flakóne, ktorý je pekný na pohľad, ale jeho ovládanie vyžaduje trochu cviku. Stláčať musíte energicky, keď stlačíte nesmelo a opatrne, rozprašovač vás miesto jemného poprašku vône varovne pociká.


Omnia Amethyste bola od začiatku určená hlavne pre ázijský trh, kam sa tiež dostala dobrý rok predtým, ako sme ju v obchodoch objavili my. Medzi Aziatkami sú vraj najobľúbenejšie jemné, svieže parfumy (žiadne Opium); Aziati majú zo všetkých ľudských rás najmenej výraznú telesnú vôňu, možno preto jemné vône s ich kožou najlepšie ladia. Aj v našich končinách boli ale pred nejakými 130 rokmi považované za slušné len svieže kolínske, a dáma, ktorá by sa poliala orientálnym parfumom, by bola odsúdená ako ľahká deva.


Omnia Amethyste je zo začiatku cukríkovo sladká - ako sladko ovocné cukríky, nie čisto ovocné. Tak vydrží asi 15 minút, a potom sa rozvinie kvetinové srdce s kosatcom. Neviem, či to bol zámer, alebo to vyšlo náhodou, ale Kosatcovo-kvetinová kombinácia v Amethyste je chameleón: mnohých nosom, vrátane toho môjho, vonia orgovánovo. Celkovo ide naozaj o veľmi jemnú, kvetinovo ovocnou (viac kvetinovú) vôňu, príjemnú a optimistickú - ako keď na jar začne byť teplo. Ak máte radi orgován aj fialkovo hebkú vôňu kosatca, môžete Omniu Amethyste risknúť aj naslepo. V opačnom prípade odporúčam vyskúšať

 

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie
Lea

Odporúčam vyskúšať vzorku. Mne sa páči a som spokojná

  • Vôňa sa mi páči a podľa mňa má aj celkom slušnú výdrž. Nie je sladká, je kvetinová,ale veľmi zaujímavá.

Krásna kvetinová vôňa, jemná a ľahučká, nie cukríkovo sladká. Cítiť v nej orgován a fialky. Vhodná na leto aj na zimu. Jediná voňavka, z ktorých ma nebolí hlava. Výdrž je dobrá, flakón zaujímavý ale nepraktický na cestovanie (na tie účely je vhodné malé balenie 20ml v ploskom flakóne) .

Tak tuto vonavku sa neda opísat je nádherna.Mam už asi 12 ti krát.Roky ju použivam,bez nej už nemožem.CHLADAM NIECO PODOBNé AK VIETE PORADIT PROSSSSííííM!

  • tak to je moja srdcovka,to je moje,nic ine sa k nej nevyrovna.TOP
Lulu

Orgovanova Omnia

  • Prijemna, nevtierava, netuctova kvetinova vonicka
  • Slaba vydrz

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: