Získajte značkovú osušku zadarmo k nákupu Calvin Klein nad 29 €.

A-Derma

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke A-Derma

Hviezdnou ingredienciou kozmetických prípravkov značky A-Derma je výťažok z výhonkov ovsa Rhealba, ktorý posilňuje a chráni kožnú bariéru, má preukázateľný protizápalový účinok, upokojuje, regeneruje a hydratuje pokožku.

A-Derma: priekopník v prírodnej starostlivosti o pleť

Francúzsku značku A-Derma charakterizuje priekopnícky dermatologický prístup založený na sile rastlín, ktorý umožňuje akejkoľvek citlivej pokožke prirodzene opäť získať rovnováhu. Spoločnosť plne oddaná ľuďom a prírode vznikla v 80. rokoch 20. storočia, keď tento spôsob riešenia pleťových problémov ešte nebol v móde. Vďaka tomu sa jej podarilo získať si rad cenných skúseností, z ktorých sa teraz môžete tešiť aj vy.

Vyskúšajte od A-Derma napríklad...

...unisex telový krém pre citlivú, podráždenú aj atopickú pokožku Exomega Control Emollient Cream, ktorý stačí na postihnuté miesta naniesť raz denne. Body zbiera aj A-Derma Phys-AC Purifying Foaming Gel, čistiaci penový gél pre problematickú pleť so sklonom k akné. Má 100% prírodné zloženie a jeho schopnosť hĺbkovo čistiť a hydratovať obmedzuje všetky nežiaduce prejavy akné. Do tretice odporúčame dámsky hydratačný a vyživujúci sprchovací gél A-Derma Les Indispensables Ultra-Rich, ktorý šetrne čistí pokožku celého tela a zároveň jej poskytuje potrebnú starostlivosť.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: