Nastavenie filtrov
Pohlavie Značka
# A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Druh vône

Vône

Akcia platí od 3. 2. 2023 do 6. 2. 2023 alebo pre prvých 1000 objednávok.


Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Vône

Vône sa stali neoddeliteľným doplnkom v živote žien i mužov, či už v podobe kolínskej vody, toaletných vôd, parfumovaných vôd, či parfumov. Tieto typy vôní sa líšia intenzitou vône. Kolínska voda obsahuje 4-6 % parfumovej kompozície, ide teda o veľmi ľahkú vôňu. Obsah parfumovej kompozície u toaletnej vody je 6-12 %, u parfumovanej vody, ktorá sa radí medzi stredne intenzívne vône je to 12-15 %. Parfum prináša silnú a intenzívnu vôňu s dlhotrvajúcim efektom, obsah vonnej parfumovej kompozície sa pohybuje medzi 15 až 40 %.

Zloženie vône

Vôňa sa skladajú z hlavy, srdca a základu. Tieto časti obsahujú vonné zložky a esencie, ktoré sa líšia intenzitou. Hlavu vône ucítite bezprostredne po nanesení, srdce vône určuje charakter vône a tieto vonné esencie sa rozvíjajú niekoľko minút po aplikácii. Základné vonné zložky zostávajú najdlhšie intenzívne.

Nekonečný svet vôní

Vône sa spravidla delia na pánske, dámske a unisex vône, ktoré sú vhodné pre obidve pohlavia. Pánske vône bývajú ťažšie, dámske vône naopak jemné a ženské. K dispozícii je široký sortiment druhov vôní od kvetinových, ovocných, citrusových cez korenisté, orientálne, drevité až po aromatické, vodné, fougere a zelené. Objavte u nás vôňu, ktorá podčiarkne vašu osobnosť.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: