Nastavenie filtrov
Pohlavie
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Deti

Vita Liberata

Filtrovať
  • Nenájdené žiadne produkty

O značke Vita Liberata

Značka Vita Liberata pôsobí na trhu už od roku 2003, založila ju Alyson Hogg, rodáčka z Írska, ktorá spojila svoje skúsenosti z obchodu a znalosti ženskej krásy a ich predstavy o dokonale opálenom tele a vytvorila značku kozmetiky, ktorá si udržiava prvenstvo na poli samoopaľovacích produktov.

Inovatívne samoopaľovacie prípravky

Samoopaľovacie produkty Vita Liberata sú v mnohých smeroch inovatívne a nasledujú najnovšie trendy, napríklad v roku 2007 značka Vita Liberata predstavila prvý samoopaľovací produkt bez zápachu, ktorý sa pýši unikátnou technológiou Odour Remove, ďalšou novinkou, ktorá značku Vita Liberatapreslávila, bol kozmetický produkt, ktorý poskytuje najdlhšie trvajúci efekt opaľovania na svete.

Značka obľúbená celebritami

Niet divu, že si značka Vita Liberata, ktorá zákazníkom dopraje pocit dokonale opálenej pokožky po celý rok, získala svojich priaznivcov po celom svete. K zákazníkom tejto kozmetickej značky patrí tiež celá rada známych celebrít, na čele s Gwyneth Paltrow a skupinou One Direction.

Technológia a sila prírody

Produkty značky Vita Liberata využívajú prírodné, organické a eko-certifikované ingrediencie v spojení s najmodernejšími technológiami a inováciami. Doprajte svojej pokožke efekt prirodzene vyzerajúceho opálenia, ktoré vám vydrží až štyrikrát dlhšie než s ostatnými samoopaľovacími produktmi.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: