Thalgo

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke Thalgo

V dokonalej symbióze s prírodou vznikla pred viac než 50 rokmi francúzska morská kozmetika Thalgo, ktorej víziou je ponúkať čo najúčinnejšiu kozmetiku z prírodných zdrojov. A ako sa vôbec zrodil nápad ponúkať kozmetiku zrodenú z oceánov? V roku 1964 doktor farmácie André Bouclet založil laboratórium, ktoré sa špecializovalo na liečbu pomocou morských rias. Odtiaľ bol len krôčik k prírodnej morskej kozmetike.

Thalgo: Kozmetika zrodená z oceánov

Značka Thalgo sa zaviazala chrániť udržanie biodiverzity morí a ich bohatstva. Morské riasy zbiera zodpovedne a minimalizuje svoju ekologickú stopu tým, že pre dizajn svojich produktov vyberá materiály s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Pre umocnenie prirodzenej krásy

Produkty značky Thalgo podporujú prirodzenú krásu. Neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu, parabény, minerálne oleje, geneticky modifikované suroviny a nie sú testované na zvieratách. Pôvod a kvalita surovín je veľmi prísne kontrolovaná a pred uvedením na trh je každý produkt testovaný. V súčasnej dobe je aktívna morská kozmetika Thalgo zastúpená v krajinách po celom svete. Vybrať si môžete zo širokej ponuky krémov, telových peelingov, telových mliek a ďalších luxusných prírodných produktov.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest