Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Riady

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Riady

Doprajte vášmu dieťaťu zábavu pri jedle so špeciálnym detským riadom! Vďaka nemu rozšíri svoj jedálniček a naučí sa samostatnému stravovaniu. Je k dispozícii v širokej palete veselých farieb a s množstvom bezpečnostných prvkov. A pretože vieme, že deti občas niečo pokazia, ponúkame len odolný a ľahko čistiteľný riad. Vaše deti si zamilujú toto rozptýlenie počas jedla a s riadom ako pre dospelých sa budú hneď cítiť väčšie a dôležitejšie.

Aký detský riad sa uchádza o vašu pozornosť?

Súčasný sortiment detského riadu je skutočne pestrý. Inšpirujte sa našou aktuálnou ponukou. Môžete si objednať napríklad zásobník na sušené mlieko, silikónový tanier s prísavkou, sadu lyžičiek, zásobníky s viečkom na uchovávanie mlieka alebo pokrmov, termosku na jedlo či set misky, tanierik a hrnček. Detský riad je aj obľúbeným tipom na darček, ak mierite na návštevu do rodiny s dojčaťom alebo batoľaťom.

Vždy sledujte návody na použitie a údržbu detského riadu

Špeciálny detský riad možno väčšinou dávať do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu, neobsahuje BPA a je určený pre deti od 6 mesiacov. Často využíva recyklované materiály, samozrejme s dôrazom na nekompromisnú zdravotnú nezávadnosť. Pri jednotlivých modeloch sa však vždy zoznámte s konkrétnym návodom na použitie. Napríklad detská termoska poslúži až deťom od 12 mesiacov. Je vyrobená z nerezu, bezpečného v styku s potravinami, ktorý nevstrebáva pachy ani chute, nereaguje s potravinárskymi látkami, ale do umývačky ani mikrovlnky nepatrí.

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest