Nina Ricci L´Air Du Temps Toaletné vody pre ženy

74x
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.
35,69
strážiť
dostupnosť

Popis produktu

Toaletná voda Nina Ricci L´Air Du Temps je tradičná, veľmi ženská elegantná vôňa s dlhou výdržou. Pre jednu z mnohých nadšených užívateliek je to očarujúca karafiátová vôňa s klinčekovým akordom, ktorá má takmer anjelskú auru. Najkrajšia je vraj na jar a v lete. Nadčasová toaletná voda L´Air Du Temps, decentná a napriek tomu plná vášne, zdôrazní vaše ženské čaro cez deň aj večer.

Romantická vôňa obľúbená od roku 1948

Parfum Nina Ricci L´Air Du Temps bol predstavený v roku 1948, v dobe, keď ženy po ťažkých rokoch druhej svetovej vojny opäť zatúžili po krásnom oblečení a vôňach. Jeho dnešná podoba je odľahčená, avšak stále klasická. Nechajte sa aj v 21. storočí unášať tónmi karafiátov, klinčekov, ruží, fialiek, gardénií, jazmínu a vybraného ovocia, ktoré vám ponúka nádherná fľaštička toaletnej vody Nina Ricci L´Air Du Temps. Vychutnajte si tiež jej drevitý pižmový základ a aldehydy, pôvodcov príjemnej starodávnej mydlovosti.

Jedna z najslávnejších kvetinových vôní

Parfum je pre ženy absolútne nevyhnutným doplnkom. Pôsobí tak trochu ako druhá koža a mal by dokonalo súznieť s konrkétnou osobnosťou. V zozname najslávnejších kvetinových vôní nesmie chýbať toaletná voda L’Air du Temps od Niny Ricci. Ikonický flakón s holubicami, ktoré predstavujú symbol mieru, vlastnili už celé generácie dievčat a žien milujúcich francúzsky šarm. Teraz medzi ne môžete patriť aj vy...

Hodnotenie 4.2
  • 85 %zákazníkov odporúča
  • 74hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 74x


  • túto vôňu už ponúka len málo obchodov
  • príjemná cena za dva produkty:vôňa+ bodymilk

  • krásny dizajn, perfektná vôňa

klasika

Alica

Túto vôňu používam už asi 35 rokov, bola to pre mňa jednička na začiatku, keď som bola podstatne mladšia a je ňou doteraz. Používam zriedkavo aj iné vône, ale vždy sa k nej vrátim. Má v sebe noblesu.

Zboží jsem vrátila,nepoužitelná.Ani na WC.A to mám opravdu mnoho vůní načicháno a vystříkáno.Vůbec neodpovyda vůni,kterou jsem znala pred 15 lety.Bohužel,tuto už nikdy.

  • Jiná vůně,než kterou jsem očekávala.Velké zklamání.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: