Nastavenie filtrov
Pohlavie
Kategória
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Cumlíky

Top produkty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Cumlíky

Cumlík je ako malý kúzelník, ktorý prináša pocit pokoja a pohody do úst vášho dieťaťa. Keď sa maličký cíti rozmrzelo alebo plačlivo, stačí mu ponúknuť cumlík a ako kúzlom sa upokojí. Jemné sanie cumlíka pomáha dieťaťu tiež zaspať, takže si predĺžený nočný spánok užijú aj rodičia. A táto úžasná maličkosť dokonca podporuje správnu funkciu zažívania, takže môže byť aj prevenciou kolikových bolestí u bábätiek.

Spoznajte základné typy detských cumlíkov

Existuje mnoho typov detských cumlíkov. Klasický cumlík je prostý, ale efektívny. Rešpektuje bezpečnosť a pohodlie dieťaťa a je k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach podľa aktuálnych potrieb vášho dieťaťa. Ortodontický cumlík je špeciálne navrhnutý na starostlivosť o správny vývoj čeľustí a zubov. Jeho dômyselný tvar sa prispôsobí ústnej dutine a ochráni náležité postavenie zúbkov. Jednotkou na trhu sa stal silikónový dynamický cumlík, ktorý nenarúša sací reflex, prirodzený vývoj reči a zhryzu dieťaťa. Moderné cumlíky sú bez BPA a odolné voči opakovanému sterilizovaniu.

Chcete osvetlený, kreatívny cumlík alebo celý darčekový set?

V dnešnej neprebernej ponuke na vás môže juknúť aj osvetlený cumlík. Je vybavený malým svetielkom, ktoré ho pomôže rodičom nájsť aj v tme. Pôsobí ako magický lampáš, ktorý osvetľuje cestu k pohode a spokojnosti. A pre rodičov, ktorí chcú dať svojmu dieťaťu trochu viac štýlu a osobnosti, vznikajú takzvané kreatívne cumlíky. Šmrnc a originalitu im dodávajú rôzne vzory, farby a nápisy. Cumlíky bývajú tiež súčasťou darčekových kaziet s dojčenskými fľašami a cumlíkmi. Uľahčite si začiatok novej životnej éry dobre vybranými cumlíkmi!

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest