Získajte make-up hubku Revolution Relove Beauty Beast k nákupom značiek REVOLUTION Beauty!

RevitaLash

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke RevitaLash

Americká značka RevitaLash je svetovou jednotkou vo výrobe vyživujúcich a spevňujúcich kondicionérov na riasy a obočie. Vlajkovou loďou tejto obľúbenej značky je sérum na rast a posilnenie rias RevitaLash ADVANCED, ktoré si vďaka svojim takmer zázračným účinkom obľúbili aj svetové celebrity na čele s Jennifer Love Hewwitt alebo Kim Kardashian.

Silný príbeh značky RevitaLash

Zaujíma vás, čo stálo za vznikom značky založenej v roku 2006 v Kalifornii? Jej zakladateľ, Dr. Michael Brinkenhoff, ktorý 30 rokov pracoval ako očný lekár, chcel potešiť svoju manželku Gayle zotavujúcu sa po rakovine prsníka. Následkom liečby nemohli byť jej riasy skrehnuté a pôsobili ako bez života. Doktor Brinkenhoff však veril, že dokáže nájsť spôsob, ako im prinavrátiť krásu, silu a zdravie. A skutočne našiel. Sérum RevitaLash ADVANCED sa rýchlo preslávilo po celom svete.

Čím sú produkty značky RevitaLash výnimočné?

Všetky produkty americkej značky, založené na účinných ingredienciách a najmodernejších vedeckých objavoch, sú hypoalergénne, klinicky testované, odporúčané očným lekárom aj dermatológom a nedráždivé.

Vedeli ste?

Podľa uskutočnených klinických štúdií zaznamenalo 97 % zákazníkov viditeľné zlepšenie svojich rias len po troch týždňoch. Pritom stačilo produkty používať len raz denne pre maximálny efekt. Za pozornosť tiež stojí, že z každého predaného produktu ide časť ziskov do neziskových organizácií, ktoré sa zaoberajú výskumom lieku na rakovinu prsníka.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: