Kocostar

Filtrovať
Zľava 20 %  20 %

Skladom > 5 ks 4,71 € 3,79 (-20%)
Zľava 19 %  19 %

Dehydratovaná Výživa a regenerácia Unavená Opuchy a kruhy pod očami Všetky vekové skupiny Všetky typy pleti
Skladom > 10 ks 4,69 € 3,81 (-19%)
Zľava 20 %  20 %

Dehydratovaná Spevnenie a lifting Všetky vekové skupiny Všetky typy pleti
Skladom > 5 ks 4,69 € 3,77 (-20%)
Zľava 20 %  20 %

Suchá Citlivá a podráždená Dehydratovaná Všetky vekové skupiny
Skladom > 10 ks 4,69 € 3,77 (-20%)
Zľava 20 %  20 %

Dehydratovaná Rozjasnenie Výživa a regenerácia Všetky vekové skupiny Všetky typy pleti
Skladom > 10 ks 4,69 € 3,77 (-20%)
Zľava 20 %  20 %

Dehydratovaná Výživa a regenerácia Všetky vekové skupiny Všetky typy pleti
Skladom 1 až 3 ks 4,69 € 3,77 (-20%)

O značke Kocostar

Ktorá žena by netúžila po dlhodobo hydratovanej, vyživenej, pružnej a upokojenej pokožke? S inovatívnymi maskami značky Kocostar budete k tomuto odvekému cieľu o poriadny kus bližšie. Jemná pleť tváre, hladký krk, ruky a nohy spoľahlivo dosvedčia váš zdravý životný štýl aj účinnú kozmetickú starostlivosť. Masky Kocostar v pestrofarebnom obale sú zvyčajne určené k jednorazovému použitiu. Vytvorte si s nimi vlastný salón krásy a podeľte sa so svojimi kamarátkami o zistenie, aká je domáca kozmetika Kocostar lacná, zábavná a časovo úsporná!

Kocostar: Revolučné masky na celé telo

Dynamická kórejská kozmetická značka Kocostar uvádza na svetový trh novodobú starostlivosť o pleť — populárne a vysoko efektívne textílne masky plné prírodných ingrediencií. Zameriava sa pritom na najrôznejšie časti tela — tvár, nos, ruky, brucho, prsia, vlasy, chodidlá,... Vo svojej praxi sa nebojí uplatňovať ani veľmi kreatívne nápady.

Čím značka Kocostar prekvapuej svet najviac

Žiadaným produktom značky Kocostar sú napríklad hydratačné ponožky Foot Moisture Pack. Vďaka zloženiu obsahujúcemu bambucké maslo hĺbkovo hydratujú a zjemňujú pokožku celých chodidiel. Ako ponožky Kocostar použiť? Navlečte si ich na nohy, ktoré zdvihnite nad úroveň srdca. Relaxujte takto 15 minút, ponožky si následne vyzujte. Prebytočnú masku vmasírujte do chodidiel, ktoré sú teraz hodvábne jemné a hydratované. Podobne, ale na rukách, pôsobia hydratačné rukavice Kocostar Hand Moisture Pack. Výborne zregenerujú aj skutočne suché, hrubé a popraskané ruky. Rovnako frčí aj hydratačná plátená maska Kocostar Camellia Happy Mask, ktorá sa necháva na čistej tvári pôsobiť 20 minút a potom sa do pleti vmasíruje. Maska tvár hĺbkovo hydratuje a jej antibakteriálny účinok ju ochraňuje pred vznikom akné. Svieži a odpočinutý vzhľad vám zaistí gélová maska na okolie očí Kocostar Princess Eye Patch. Určite vyskúšajte aj hydratačné pleťové masky. Napríklad Kocostar Slice Mask Sheet Watermelon obsahuje 12 plátkov s melónovým dizajnom a výťažkami, ktorými podľa potreby vyživíte tvár, krk aj iné časti tela. Prípravok sa opäť nechá pôsobiť na čistú pokožku a v zbytkovom stave sa do nej vmasíruje.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: