Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt Gél na úpravu obočia pre ženy 4,5 ml Odtieň 000 Clear

transparentná

          
Skladom   |  (ID: 150625)
8,01
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Riasenku 2000 Calorie netreba dlho predstavovať. Už pekných pár rokov je favoritom číslo jeden u všetkých žien po celom svete, ktoré hľadajú cenovo veľmi dostupný kúsok s vlastnosťami riaseniek niekoľkonásobne drahších. 2000 Calorie má výborné hodnotenia od spotrebiteliek, ktoré na ňu nedajú dopustiť a sú jej verné po mnoho rokov.

Legenda medzi riasenkami vhodná aj pre tie najcitlivejšie oči

Max Factor 2000 Calorie vytvorí vašim riasam o 300% väčší objem. Výrazných rias sa nemusia báť nielen dámy s vysokou citlivosťou očí, ale ani nositeľky kontaktných šošoviek. Aplikácia riasenky vás ráno dlho nezdrží. Veľmi rýchlo zasychá a vy potom môžete pokračovať v ďalšom líčení. Veľkým benefitom jej zloženia je vysoká odolnosť proti rozmazaniu a šmuhám . Nespôsobuje alergiu a nie je parfumovaná.

2000 Calorie nie je iba táto legenda. Značka ďalej ponúka rovnaké vlastnosti u vodeodolnej verzie a tiež produkt so zakrivenou kefkou, ktorá zachytí všetky riasy do oblúku a natočí ich aj bez pomocou klieštikov. Na vás už je len vybrať si tú svoju verziu. V ponuke máme všetky tri za skvelé ceny. Ani s jednou z troch možností nešliapnete vedľa.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest