Lattafa Asad Zanzibar Dezodorant pre mužov 200 ml
Dezodorant pre mužovskladom
Kód: 172916
S kódom SALEORI30SK zľava 30%.
5,60 €
vrátane DPH | bez dopravy | 18,67 € / l
Ihneď na odoslanie už od 2,99 €, u vás doma už vo štvrtok 23.7..
20+ rokov na trhu - milióny zákazníkov v celej Európe.
Doprava zadarmo od 129,00 €.
Autorizovaný predajca - Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue a ďalšie.
Hlava levanduľa, čierny korenie
Srdce kokosová voda, kosatec, soľ
Pozadie vanilka, kadidlo
Lattafa Asad Zanzibar je pánska vôňa, ktorá vás prenesie na exotické brehy ostrova Zanzibar, kde sa prelína aróma oceánu, korenia a tropických kvetov. Tento parfém je oslavou dobrodružstva a túžby objavovať nové miesta, plný energie a živosti. Úvodné tóny levandule a čierneho korenia prebúdzajú zmysly a prinášajú sviežosť a vitalitu ako prvé lúče tropického rána. Spojenie bylinnej jemnosti levandule a pikantnej sily korenia dodáva vôni dynamický a sebavedomý nádych, ktorý očarí každého vo vašom okolí.
Srdce vône tvorí jemná zmes kokosovej vody, kosatca a morskej soli, ktorá vyvoláva pocit osviežujúceho vánku na brehoch Zanzibaru. Kokosová voda vnáša do vône ľahkú sladkosť a tropický akcent, zatiaľ čo kosatec jej dodáva elegantný kvetinový podtón. Soľ zvýrazňuje pocit blízkosti oceánu, vďaka čomu sa stredná fáza tejto vône mení na vyváženú kompozíciu sviežosti a sofistikovanosti.
Základné tóny vanilky a kadidla vytvárajú hrejivý a tajomný záver ako západ slnka nad zlatými pieskami Zanzibaru. Vanilka prináša do vône krémovú sladkosť a pocit pokoja, zatiaľ čo kadidlo pridáva dymový a mystický charakter, ktorý zanecháva nezabudnuteľnú stopu. Táto kombinácia zabezpečuje, že vôňa má trvácny dojem, ktorý zostáva na pokožke ako jemný závoj exotiky a dobrodružstva.
Lattafa Asad Zanzibar je ideálna pre mužov, ktorí chcú vo svojom každodennom živote nosiť kúsok exotiky a dobrodružstva a neboja sa vybočiť z davu ani ukázať svoju vnútornú silu a záľubu v nepoznanom. Táto vôňa vás prevedie tropickými brehmi, kde každý nádych prináša nové a vzrušujúce zážitky, či už ste v kancelárii, alebo na večernom stretnutí.
Objavte viac
AUTORIZOVANÝ PREDAJCA
Originálne produkty od overených dodávateľov.
ODOSIELAME DO 24 HODÍN
Rýchla expedícia z vlastného skladu.
TISÍCE PRODUKTOV SKLADOM
Parfémy a kozmetika pripravené na odoslanie.
DOPRAVA ZDARMA NAD 129 €
Packeta a DPD po celom Slovensku.