Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Calvin Klein CK2 Toaletné vody unisex

13x

Popis produktu

Calvin Klein CK2 - vzrušujúca, čerstvá a elektrizujúca vôňa pre mužov aj pre ženy. CK2 oslavuje život a rozmanitosť spojenie medzi dvoma ľuďmi.

Jemná, čistá, ale aj osviežujúca a iskrivá kompozícia je odrazom moderného života, mestského štýlu a originality. Vonia po sviežom ovocí a jemných kvetoch, ktoré sprevádza pikantný dotyk wasabi. Tento jedinečný mix je doplnený podmanivými tónmi dreva a kadidla.

Nechajte vyniknúť svoje pravé ja a svoju silnú osobnosť. Prežite naplno každý deň a vzrušujúce chvíle vo dvojici. Unisex vôňa Calvin Klein CK2 bola uvedená na trh v roku 2016.

Hodnotenie 4.6

(hodnotené 13x)

  • 87 % zákazníkov odporúča
  • 7x recenzia zákazníkov

Recenzie 7x


originálna, svieža, dlhotrvajúca vôňa. pre mňa aktuálne No.1

Krasna neutrálna vona aj pre žena aj pre mužov,určite odporučam

Krasne vonia, sexi

Ester

Niečím špeciálne vzrušujúca unisexová vôňa pre dámy s nekonvečným, nonkonformným vkusom, ako som napríklad aj ja! Ck opäť nesklamal... naopak - nadchol!

  • Krásna a zaujímavá priezračná krištáľová vôňa: mix korenia wasabi sa mieša s vôňou mokrých dlaždíc čerstvo orosených teplým letným dažďom a tento skvelý originálne namiešaný voňavý "song" dozneje v tónoch záhadného kadidla... Adekvátne vydizajnovaný priehľadný obrátený flakón dokonale korešponduje s voňavou esenciou, ktorú ukrýva!
Stark

Na priateľke je nádherná, je sexi

Júlia

Veĺmi príjemná .. Nič rušivé .... 100 ml balenie by mohlo byť lacnejšie .

Lucia

Zaujimava, fakt pravy unisex, hlavne cim viac vyprchava hlava vone. Citit z nej nieco kovovo chladne.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: