ZMILE COSMETICS Merry Berry Kufrík dekoratívnej kozmetiky pre ženy 58,5 g

          
Skladom   |  (ID: 124702)
13,69
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Znásobte krásu každého dňa tým, že sa na seba ráno v zrkadle žiarivo usmejete! Sprevádzať vás bude nemecká značka ZMILE COSMETICS a jej atraktívne, líčidlami perfektne vybavené, darčekové kazety pre ženy. Doprajte si desiatky okúzľujúcich očných tieňov, zvodné lesky na pery, riasenky a závideniahodné laky na nechty. Vytvorte s nimi váš originálny štýl a zažite veľa zábavy.

ZMILE: Dekoratívna kozmetika nového tisícročia!

ZMILE je kozmetická značka nového tisícročia, ktorá prináša perfektne štylisticky zladené sady dekoratívnej kozmetiky, ktoré zvýraznia váš pôvab. Líčidlá ZMILE COSMETICS s vyváženou paletou farieb odrážajú novodobé trendy a umožňujú nekonečné kombinovanie. Ulahodia vám vždy: či už s líčením iba začínate, alebo sa chystáte na rande snov, veľkolepý ples, červený koberec... Všetky produkty ZMILE COSMETICS sa vyrábajú na základe platných európskych noriem. Značka púta aj svojím starostlivo prepracovaným dizajnom.

Tipy na darčekové sety ZMILE COSMETICS

Horúcim tipom je kozmetický kufrík My Treasure Case, ktorý obsahuje 113 produktov pre váš ohromujúci make-up. Medzi jeho najväčšie poklady patrí široké spektrum očných tieňov či leskov na pery. Dômyselne zostrojený kufrík poskytuje ľahký prístup ku každej časti a môžete ho využiť aj po spotrebovaní líčidiel. Veľkému záujmu sa tešia kozmetické paletky CLASSIC, ktoré ponúkajú niekoľko make-upov na minimálnom priestore. Medzi 51 produktmi je 24 očných tieňov, 5 líceniek či kajalová ceruzka a nechýba ani praktické zrkadielko. Na pomocníkov ZMILE COSMETICS sa môžete kedykoľvek a kdekoľvek 100% spoľahnúť. Predstavujú aj super darčeky pre partnerky, dcéry, kamarátky a ďalšie ženy z vášho okolia.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: