Zadig & Voltaire This is Him! Darčeková kazeta pre mužov toaletná voda 50 ml + sprchovací gél 2x 50 ml

5x
Kód produktu: 79269 Nie je skladom Strážiť produkt 25,19
Predpokladané doručenie
Ďalšie varianty darčekových kaziet Zadig & Voltaire This is Him!
Ďalšie varianty pre Zadig & Voltaire This is Him! Darčeková kazeta

Popis produktu

Rovnako jedinečné, ako je francúzsky módny dom Zadig & Voltaire, sú jedinečné tiež vône, ktoré tento módny dom predstavuje svetu. V roku 2016 trh upútala vôňa Zadig & Voltaire This Is Him!, ktorá sa nebojí vystúpiť z davu. Hranice medzi čistou a temnejšiou stránkou? Práve toto spojenie prezentuje toaletná voda pre mužov Zadig & Voltaire This Is Him!.

Vôňa s orientálnymi tónmi

Jedinečná toaletná voda Zadig & Voltaire This Is Him! priamo preteká originalitou. Na vzniku tejto pikantnej vôni s orientálnymi tónmi majú zásluhu slávni parfuméri Nathalie Lorson a Aurelin Guichard. Prvé tóny toaletnej vody Zadig & Voltaire This Is Him! vás uvítajú sviežou vôňou grapefruitu a intenzívnou, nezameniteľnou vôňou čierneho korenia. Následne vaše telo prevonia sladká vanilka a kadidlo. Drevitý základ vône je tvorený santalovým drevom, ktoré toaletnej vode dodáva povestnú iskru. Odhaľte tajomnú stránku parfumu v jednoduchom čiernom dizajne a ukážte svoju pravú tvár s toaletnou vodou Zadig & Voltaire This Is Him!.

Hodnotenie 4.9

(hodnotené 5x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 2xrecenzia zákazníkov

Recenzie 2x


výrazná nezameniteľná vôňa, príjemná hra na korenisto-sladkú a stále elegantnú sviežosť, dobrá výdrž

Vôňa je vždy vecou vkusu jednotlivca. Zadig & Voltaire This Is Him! nie je zlá, ale sú aj lepšie. To neznamená, že Zadig & Voltaire nedoporučujem. Vôňu hodnotím na školskú dvojku.

  • Príjemná, nevtieravá vôňa.
  • Kratšia výdrž vône.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: