Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything Parfumované vody pre ženy

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
          
Skladom   |  (ID: )
28,96
Doručíme
K osobnému odberu
Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Parfumovaná voda Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything z roku 2018 zaujme modernú ženu, ktorá sa nebojí riskovať, pretože vie, že bez odvahy nemôže vzniknúť nič nové. Vždy je silnou súperkou a výhradne víťazí.Jej neskutočná sila odzbrojí kohokoľvek a dotyčný pritom nemusí vedieť, že ju má čiastočne vďaka parfumovanej vode Girls Can Do Anything ... A ako vôňu používať? Aplikujte ju pred oblečením na miesta tela, ktoré sú najviac prekrvené, na takzvané pulzné body. Najlepšie je zápästie, ušné lalôčiky, lakťové a podkolenné jamky, krčná tepna, výstrih a spánky, pretože na nich sa vonné zložky uvoľňujú postupne.

Pižmovo-sladké pokušenie

Erotizujúci parfum Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything otvára lahodný ovocný kokteil tvorený tónmi bergamotu, hrušky a kvetu pomarančovníka. Srdce rozochvievajú akordy tonkových bôbov. Zemitý základ sa skladá z paprade, pižma, ambroxanu a sladkej vanilky, ktorá prináša do kompozície výrazný ženský prvok. S parfumovanou vodou Girls Can Do Anything v sebe objavíte slobodomyseľného ducha, nezdolateľnú energiu a sex-appeal.

Nalaďte sa na rockové vlny!

Príbeh parížskej značky Zadig & Voltaire sa začal písať v roku 1997 a je neodmysliteľne spätý s rockovým duchom. Jej srdce tepe umením, tvorivosťou a nespútanosťou. Realizuje sa nielen v originálnej rockovej móde, ale aj v nevšedných vôňach. Patrí k nim i parfumovaná voda Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything pre všetky rebelky.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 15x)

 • 83 % zákazníkov odporúča
 • 8x recenzia zákazníkov

Recenzie 8x


Danielita
Recenzia nakupujúceho - Elnino.sk

Táto vôňa bola láska na prvé očuchnutie. A už mám druhé 90ml balenie! Pre mňa je toto jednou z mojich podpisových vôní, dúfam, že to tak aj zostane!

 • Inakosť
 • Dlhá výdrž
Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

Pre mňa najlepšia vôňa od Zadig&Voltaire. Dlho vydrží.

Denisa
Recenzia návštevníka - Elnino.sk

Odporučam každemu.

Jola
Recenzia návštevníka - Elnino.sk

Moja TOP vôňa :)

Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

Bez toho aby som vôňu vyskúšala som si ju objednala. Len na základe recenzii a vôbec neľutujem! Je viac sladká ako orientálna ale napriek tomu mi veľmi sedí, vydrží dlho a čo je pre mňa najdôležitejšie- nie je tuctová.

Diana
Recenzia návštevníka - Elnino.sk

Odteraz moja top vona! Laska od prveho streknutia!

 • Perfektna! Uzasna a jedinecna!
Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

 • Nádherná vôňa, ktorá vydrží naozaj dlho.
Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

 • Výborná vôňa
Dana J.
Recenzia návštevníka - Elnino.sk

Vrelo odporúčam, a nielen dievčatám, čo dokážu všetko!

 • Úchvatná vôňa
 • Nádherná
 • Výdrž na úrovni
 • Nič
Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

Chcela som niečo nové,aby som nevoňala rovnako ako ostatné ženy a bola som milo prekvapená.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.

Alternatívy produktu


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest