WoodWick Vanilla & Sea Salt Vonná sviečka 31 g unisex

Kód produktu: 117213 Skladom > 10 ks
 
 
3,14
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety WoodWick Vanilla & Sea Salt Vonná sviečka kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Zaručeným receptom, ako vytvoriť povestné teplo domova a zútulniť každú izbu, sú produkty značky WoodWick. Táto americká značka bola založená v roku 2006 a okamžite si získala obrovskú obľubu ľudí naprieč celým svetom. Vlajkovou loďou značky WoodWick sa stali sviečky a vonné vosky do aromalampy, ale v jej sortimente nájdete aj vonné gély alebo vonné steblá. Produkty amerického výrobcu vynikajú nielen omamnými vôňami, ale aj svojím dizajnom.

Teplo domova so značkou WoodWick

Prečo si urobiť radosť sviečkou WoodWick? Dôvodov je hneď niekoľko. Tieto sviečky vynikajú veľmi elegantným spracovaním, sú dostupné hneď v niekoľkých veľkostiach a ich súčasťou je drevené jabĺčko, ktoré slúži zároveň ako podstavec pod sviečku chrániaci váš nábytok. Vzhľadom na to, že sú sviečky vyrobené z kvalitného vosku, horia veľmi dlho a ich vôňa je intenzívna.

Sviečky evokujúce praskanie ohňa v krbe

Čo je však najpodstatnejšie, je fakt, že majú sviečky knôt vyrobený z prírodného dreva. Čo to znamená? Sviečky počas horenia praskajú ako oheň v krbe a vytvárajú tak nezameniteľnú atmosféru. Sviečky a ďalšie produkty WoodWick sú dostupné v celom rade vonných variantov. Záleží iba na vás, či siahnete po tých ovocných, gurmánskych, kvetinových alebo napríklad drevených. Objavte silu aromaterapie aj vy vďaka výrobkom americkej značky WoodWick.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: