Victoria´s Secret Pure Seduction Telový sprej pre ženy 1,5 ml odstřik

štítky: Telový sprej
Kód produktu: 92094 Nie je skladom Strážiť produkt
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.
8,33
strážiť
dostupnosť

Popis produktu

Victoria‘s Secret Pure Seduction

Asi nám dáte za pravdu, že značka Victoria‘s Secret je jednou z najzvodnejších značiek na svetovom trhu. A tiež rad Pure Seduction na prvý pohľad aj privoňanie vyžaruje zvodnosť a neodolateľnosť. Viete, aká je farba zvodnosti? Ružová, ktorá sa mieša s červenými odtieňmi, presne taká, aké sú obaly kozmetických produktov Pure Seduction.

Zvodný rad

Toaletné vody, sprchovacie gély, peelingy aj telové mlieka majú niečo spoločné. Zvádzajú nás na prvý pohľad a ponúkajú symfóniu vôní, ktorej podľahne každá žena. Vôňu, ktorá si dokáže podmaniť každého muža. Ľahkosť, sladká vôňa, sviežosť a v neposlednom rade štipka zvádzania, to je rad Pure Seduction značky Victoria‘s Secret.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie

Luci

Tento bodyspray je jeden z najlepších od VS, cítiť ho dlho, je jemne slivkovosladsi no nie presladeny. Určite neoľutujete. počas teplého dňa sa osviežiť touto sprskou je top

  • Tento bodyspray je jeden z najlepších od VS, cítiť ho dlho, je jemne slivkovosladsi no nie presladeny. Určite neoľutujete. počas teplého dňa sa osviežiť touto sprskou je top.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: