Získajte kozmetickú tašku zadarmo k nákupu značky HUGO BOSS nad 23 €!  

Vespa Vespa Sensazione For Him Toaletné vody pre mužov

1x
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Vespa Vespa Sensazione For Him Toaletné vody kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Toaletná voda Vespa Vespa Sensazione For Him je pánska ovocná vôňa s dotykom aromatických tónov, vhodná na všedné aj sviatočné príležitosti. Vynikne predovšetkým v teplejšom počasí, od jari do jesene, cez deň aj večer. Vôňa Vespa Sensazione, ukrytá v príťažlivom bledo modrom flakóniku, je inšpirovaná kultovými motocyklami a na svetové trhy vstúpila v roku 2015. Iba pár kvapiek stačí, aby vám táto vôňa dvihla sebavedomie, potom vám pôjde práca lepšie od ruky a zaznamenáte aj zvýšený záujem opačného pohlavia. A to určite stojí za drobnú investíciu!

Bavte sa každý deň s vôňou motorkárov

Parfum Vespa Sensazione For Him má rafinované zloženie, ktoré sa otvára sviežou vôňou mandarínky a jablka. V srdci sa prelínajú jemné akordy levandule s vôňou fíg a čierneho čaju. Hrejivý základ ponúka akordy opojnej vanilky, pačuli a ambroxanu. Mužná vôňa Vespa Sensazione For Him vám dodá príval energie a povzbudenia do nového dňa. Nechajte sa ňou sprevádzať napríklad na ceste na motocykli po morskom pobreží, ale aj kdekoľvek inde.

Čo sa skrýva pod pojmom ambroxan?

Ambroxan, ambroxide, ambretone či ambre extreme v súčasnosti v parfumoch nahrádza pravú ambru, sladko dymovú, jemne propolisovú návykovú vôňu, pôvodne zmes labdanu a veľrybej ambry. Rozmanité zmesi živíc, driev a korenia sú vytvorené tak, aby voňali teplo a medovo, zvyčajne v základnej vrstve parfumu. Obsahom použitých látok sa zmesi líšia podľa tvorcu a majú aj rôzne názvy.

Hodnotenie 4.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: