Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Versace Eros Parfumovaná voda pre mužov 100 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Kód produktu: 111820 Nie je skladom Strážiť produkt 42,31
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Ďalšie varianty pre Versace Eros Parfumovaná voda
Darčekové kazety Versace Eros Parfumovaná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Zháňate originálny a hodnotný mužský voňavý doplnok? Naším tipom je parfumovaná voda Versace Eros (2020), intenzívnejšia nasledovníčka slávnej toaletnej vody z roku 2012. Parfumovaná voda obsahuje zvodné mätové, vanilkové a kožené akordy, ktorých voňavej moci neodolá žiadna žena. Presvedčte sa sami, že dvíhajú sebavedomie a pomáhajú uspieť vo všetkých oblastiach. Neváhajte a zvoľte vzrušujúcu pánsku vôňu Versace Eros za svoju každodennú spoločníčku!

Čo vystihuje parfum Versace Eros vo forme EdP?

  • orientálno-drevnatá pánska vôňa do chladnejšieho počasia,
  • v úvode mäta, kandizované jablko, citrón a mandarínka,
  • v srdci hrejivý ambroxan, pelargónia a šalvia muškátová,
  • v základe vanilka, koža, horký pomaranč, pačuli, ceder a santál,
  • atraktívny flakón vo farbe Stredozemného mora, s hlavou medúzy.

Z recenzie: Vône Eros stačí málo a hneď urobíte dojem

Ako sa parfumovaná voda odráža v recenziách používateľov? ,,Versace Eros je kráľom nočných klubov. Trvanlivosť má cez 12 hodín a veľkú silu." ,,Skvelá vôňa na jeseň. Stačí jej trochu a hneď urobíte dojem. Keď sa usadí, zanechá veľmi príjemnú stopu. Dostal som vďaka nej veľa komplimentov od kolegýň v práci a moja priateľka si ju tiež zamilovala." ,,Eros v podobe parfumovanej vody je vyspelejšia, rafinovanejšia. Toaletná voda je sviežejšia, mladistvejšia, skôr na leto." Spoznajte aj vy parfumovanú vodu Eros, či už jej predchodkyňu toaletnú vodu používate, alebo nie. Uvítame váš názor.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: