Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Veet Men In Shower Hair Removal Cream Sensitive Skin Depilačný krém do sprchy pre mužov 150 ml

Nie je skladom   |  (ID: 118045)
4,99

Popis produktu

Túžite po hladkej pokožke bez chĺpkov, ktorá je rovnako jemná ako hodváb? Značka Veet prináša starostlivosť v podobe depilačných prípravkov, ktoré vašu pokožku zbavia nevyžiadaných chĺpkov a postarajú sa o dlhodobý efekt. Prednosťou prípravkou Veet je nielen dlhotrvajúci efekt, ktorý smelo konkuruje žiletkám, ale tiež znížené riziko zarastania chĺpkov.

Hodvábna pokožka

Produkty značky Veet si obľúbili ženy po celom svete. Sortiment značky obsahuje produkty, ktoré sú vhodné tiež pre citlivú pokožku. V súčasnej dobe značku Veet používa viac než 30 miliónov spokojných zákazníčok po celom svete, ktoré si nemôžu vynachváliť dokonalo hebkú, hodvábnu pokožku.

Zbavte se chĺpkov bez kompromisov

Ak si netrúfate na depilačné pásky, môžete vyskúšať napríklad bezbolestný depilačný krém a ostatné produkty značky Veet. Značka Veet sa postará nielen o odstránenie chĺpkov na nohách, niektoré produkty sú špeciálne navrhnuté pre potreby citlivej pleti a môžete sa s ich pomocou zbaviť aj nechcených chĺpkov na tvári. Stavte so značkou Veet na dokonalý efekt, ktorý pretrváva až po dobu 28 dní.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: