Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

UMBRO Mini Set 1 Toaletné vody pre mužov

Popis produktu

Toaletná voda pre mužov UMBRO Mini Set 1 vám umožní vyskúšať 4 vône od ikonického britského výrobcu futbalového oblečenia, obuvi a výstroje. Všetky sú harmonickým prepojením sviežosti citrusových plodov, vzácnych driev, voňavých živíc a zmyselných zložiek na čele s pižmom. Slávni parfuméri ich vytvorili tak, aby vás každý deň optimisticky naladili a dvihli vám sebavedomie.

Čo obsahuje darčeková kazeta UMBRO?

Obsahom minisetu UMBRO sú 30ml balenia toaletných vôd Ice, Energy, Power a Action. Už len ich názvy sú prísľubom sily a novej energie. Môžete si ich vziať kamkoľvek - ráno do práce, poobede do posilňovne, večer do baru. Toaletné vody UMBRO budú vašimi vernými spoločníkmi vo všedných dňoch, počas športových víkendov aj na dovolenke, od jari do zimy.

Parfumy značky UMBRO

UMBRO, anglická značka futbalového vybavenia a doplnok, vznikla v roku 1924. Najskôr sa zameriavala iba na oblečenie a od roku 1985 aj na futbalovú obuv, ktorá získala svetový ohlas. Teraz značka UMBRO vyrába aj parfumy s futbalovou tematikou pre športovo založených mužov. Ktorá toaletná voda UMBRO Mini Set 1 bude tá pravá pre vás? Vyberajte zo 4 variantov!

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: