Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Trussardi Uomo The Red Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

9x
Kód produktu: 71437 Skladom 3 až 5 ks 21,82
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Ďalšie varianty pre Trussardi Uomo The Red Toaletná voda
Darčekové kazety Trussardi Uomo The Red Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách

Popis produktu

Vôňa toaletnej vody pre mužov Trussardi Uomo The Red je synonymom talianskej elegancie a vycibreného štýlu. Aromatická voňavá kompozícia s výraznými pikantnými nôtami bola na trh uvedená v roku 2016 a stala sa tak pokračovateľkou vôní Trussardi Uomo z roku 2011 a Trussardi Black Extreme z roku 2014. Neodolateľná vôňa, určená pre elegantných mužov, nenesie červenú farbu vo svojom názve len tak pre nič za nič, vyjadruje prostredníctvom nej totiž aj energiu a zmyselnosť, ktorá z vône srší. Červená farba sa premieta aj do dizajnu flakónika.

Aromatická vôňa pre mužov

Už v úvode sa zoznámite s voňavou esenciou, ktorá vo vôni hrá hlavnú úlohu. Tou je aróma koňaku, ktorá je sprevádzaná akordmi sviežeho citrónu, galbanu a muškátového oriešku. Srdce vône vás pohltí spojením nežných tónov lístkov fialky, ktoré sú sprevádzané šalviou. Mužnosť a zmyselnosť sa predstavuje v samotnom závere prostredníctvom pačuli, tonky a živočíšnej kože.

Objavte vôňu, ktorá doplní váš osobitý štýl a poodkryje vám tajomstvo elegancie a príťažlivosti talianskych mužov. Vôňa toaletnej vody pre mužov Trussardi Uomo The Red sa hodí na každodenné nosenie.

Hodnotenie 4.8

(hodnotené 9x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Tato vona ma v parfumerke zaujala na prvy čuch

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: