Trussardi My Land Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Popis produktu

Parfém Trussardi My Land charakterizuje silnou vazbu muže k jeho kořenům. Parfém přímé italské elegance evokuje hrdost a sentiment. Trussardi My Land je aromatická citrusová vůně s dřevitými tóny.

Hodnotenie 4.9

(hodnotené 40x)

  • 94 % zákazníkov odporúča
  • 17x recenzia zákazníkov

Recenzie 17x


OK

ok

Tuto vôňu som si kupil na odporucenie manzelky.Musim uznat,ze sa nemylila a vona skvele.

Roky ho používa partner...nádherná vona

Túto vôňu som manželovi kúpila prvý krát. Priznám sa, mala som obavy, či mu sadne, nakoľko je zvyknutý na vôňu Trussardi Black Extreme. Musím však priznať, že táto vôňa je rovnako úžasná, na pokožke pôsobí veľmi mužne a sexi. Je nevtieravá, ale zároveň dostatočne výrazná, má dobrú výdrž a tiež pekné balenie. Okolie ju chváli a ja môžem len povedať, že Trussardi nesklamal.

Originál

Vyborna vona super.

Je nadherna vona dlho vydrzi super.

Môžem iba doporučiť,je to skvelá vôňa.

  • Dobrá vôňa,mám už druhé balenie
Nikolas

Neskutočná vôňa

Pavol

Super vôňa

Pepo

Exclusivita a nízka cena

  • Úžasná nadčasová vôňa

Pekná vôňa. Trochu pripomína D&G

Marián

+super vôňa

Andy

Dosť dobrá slušne povedané

peter

TOP ... jedným slovom...

vůně super


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: