Thierry Mugler Alien Oud Majestueux Parfumované vody pre ženy

1x

Popis produktu

Thierry Mugler Alien Oud Majestueux je ďalšou vôňou, ktorá má vo svojej DNA kvalitné arabské ingrediencie. Orientálna a pikantná vôňa vám predstaví drahocennú vôňu oudu v celej jeho kráse. Parfumovaná voda je nasledovníčkou obľúbenej vône Thierry Mugler Alien. Zmyselná a vzrušujúca parfumovaná voda, ktorá je založená na vonných zložkách, ktoré vám priblížia atmosféru Arabských Emirátov, bola na trh uvedená v roku 2015 a dokazuje, že značka Thierry Mugler ponúka jedinečné vonné esencie založené na starostlivo vybraných vonných ingredienciách. Pokladom je nielen samotná vonná kompozícia, ale aj dizajn flakónu v zlatej farbe.

Jedinečná orientálna vôňa

Kompozícia vône Thierry Mugler Alien Oud Majestueux je charakterizovaná ako drevito - kvetinová s veľmi pôsobivým tónom ambry. V úvode pocítite arómu kardamómu, ktorá sa snúbi s vôňou vzácneho šafranu. Srdce je ozdobené arómou tajomného, krehkého jazmínu a zamatovým kašmírom. Vonný koncert ukončuje agarové drevo, z ktorého sa získava vzácna vonná esencia, ktorá je známa pod arabským termínom oud, alebo ako jantárová živica. Očarte svoje okolie parfumovanou vodou Thierry Mugler Alien Oud Majestueux.

Už sme si zvykli, že v "kuchyni" Thierryho Muglera je možné absolútne všetko a vždy z nej vyjde nejaká špeciálna verzia vône, ktorá sa stane originálnym a nenapodobiteľným hitom na dlhé roky. Inak to nie je ani s novou vôňou Thierry Mugler Alien Oud Majestueux, ktorá je akousi symfóniou o strete Východu so Západom, ich kontraste a doplnila edíciu už veľmi úspešnej vône Alien.

Hodnotenie 5.0
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 1hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 1x

Ester

Takže je to riadna orientálna "pecka", veľmi zaujímavá intenzívna vôňa, zároveň absolútne špecifická, takže málokomu sadne, je to typ vône pre ženy sebavedomé a cieľavedomé aj nekonvenčné, ktoré rady vybočujú z radu... Oud tam cítiť riadne a prelína sa s korenistými, štipľavými tónmi kardamónu a šafranu. Práve kvôli jeho prítomnosti je parfém drahý - všetky parfémy s agarovým drevom sú drahé, je to vzácna zložka v parfumérstve... Kvalitne namiešaný parfém, veľmi rafinovaný - pre femme fatale ako stvorený! Páči sa mi veľmi aj popri ostatných "muglerovkách"!

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: