Thierry Mugler A*Men Pure Havane Toaletná voda pre mužov 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

11x
Kód produktu: 18538 Nie je skladom Strážiť produkt 36,85
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Thierry Mugler A Men Pure Havana je limitovaná edícia na rok 2011. A Men Pure Havana je mužná vôňa s výraznou prímesou tabaku.

Hodnotenie 4.3

(hodnotené 11x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 11xrecenzia zákazníkov

Recenzie 11x


Adriana

Asi najviac podobná čiernemu originálu, možno ešte o trošku krajšia :-) Božská!

Belli

odlišuje sa v niečom od klasického a*men?

Sylmarils

Prosím sežeňte vzorky i Pure Havane.Děkuji.

krumlovák

Po každé aplikaci si myslím,že nádobku opustil cukernatý roztok střihnutý příchutí sladkého lepivého sirupu Tea čaje.Nelepí ,ale drží,a to tak ,že se nadá tak snadno smýt.Moc velká dobrota,ba mám někdy pocit zda to pan Mugler se sladkostí nepřehnal.Rozhodně zde nehledejte svěžest,tato toaletka přebije snad všechno ,co vám nevoní.Skvělý kousek.Dobrý protipól všem svěženkám a zemitým vůním.

Bárbí

Doplňuji letní postřeh-v teplém počasí se rozkládá do nádherného jemného dřevitého kokosu (žádná syntetika, ale přesně "to", jak bych si kokos přála mít v některé z dámských vůní :-/)... Jsem z Pure Havane úplně mimo :))


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: