Získajte značkovú osušku zadarmo k nákupu Calvin Klein nad 29 €.

St.Tropez Gradual Tan Tinted Daily Tinted Firming Lotion Samoopaľovacie telové mlieko na postupné opálenie pre ženy 200 ml

          
Skladom   |  (ID: 131963)
20,30
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Snívate o perfektne opálenej pokožke? Váš sen vám splní značka St. Tropez, ktorá patrí k svetovo najznámejším výrobcom samoopaľovacej kozmetiky. Produkty tejto značky sľubujú prirodzene vyzerajúci efekt opálenia počas niekoľkých minút a príjemnú vôňu. Po použití samoopaľovacích prípravkov St. Tropez bude vaša pokožka nie len pobozkaná slnkom, ale aj svieža a hydratovaná.

Samoopaľovacia kozmetika St. Tropez

V ponuke značky St. Tropez nájdete samoopaľovacie krémy aj peny, telové peelingy, peelingové rukavice, samoopaľovacie spreje a hydratačné telové mlieka. Vyskúšajte napríklad samoopaľovaciu penu St. Tropez Self Tan Express, ktorá behom chvíle vytvorí prirodzene opálený vzhľad, nezanecháva stopy a prispôsobuje pigmentáciu všetkým typom pokožky. K aplikácii tohto aj ďalších samoopaľovacích prípravkov slúži aplikátor samoopaľovacích prípravkov St. Tropez Tan Applicator Mitt, vďaka ktorému dosiahnete rovnomerné nanesenie.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: