Shakira Rock! by Shakira Toaletná voda pre ženy 80 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

1x
Kód produktu: 66841 Skladom > 10 ks
 
 
6,85
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Shakira Rock! by Shakira Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Shakira představuje nový parfém pro rok 2014 Rock! by Shakira. Odvážná vůně Rock! by Shakira je oslavou hudby. Parfém Vás přenese na jeviště, do světa hudby a světel reflektorů. Shakira chtěla zachytit intenzivní moment a očekávání, když vstupuje na jeviště.
Energizující složení kombinuje svěžest ovoce, jemných květin a dřeva. Dopřejte si pocit svůdnosti a nezávislosti s vůní Shakira Rock! by Shakira.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: