Serge Lutens Chergui Parfumovaná voda 50 ml tester unisex Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

2x
Kód produktu: 27813 Nie je skladom Strážiť produkt 68,83
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Serge Lutens Chergui Parfumovaná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Serge Lutens Chergui je sladká kořenitá vůně s nádechem orientu. Magický elixír ze santalového dřeva s nádechem horkého kadidla, medu, růže a tabákového listu.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Lucia

Chergui som kúpila omylom, no pri prvom nádychu som vedela, že si budeme rozumieť. Je to krásne hrejivá, nostalgická vôňa, ktorá vo mne evokuje pocit bezpečia. Môj nos je, čo sa odhaľovania jednotlivých zložiek v parfumoch týka, pomerne necvičený a tak jediné čo dokážem spoľahlivo rozoznať sú tabakové listy. Parfum je rozhodne unisex, možno o niečo bližšie k pánskemu koncu spektra a rada ho nanášam prstom priamo na pulzné body, než aby som používala priloženú pumpičku. Povedala by som, že Chergui sa hodí skôr na večer a na chladnejšie mesiace, ale sama som ho nosila aj počas dňa a v lete. Výdrž na oblečení je poľahky aj cez 24 hodín, na koži u mňa o poznanie kratšie, približne 4-6 hodín. Krásna, krásna vôňa, určite si ju budem kupovať opakovane. pozn. Momentálne je hore na obrázku na flakóne čierna etiketa..v skutočnosti je však krémovo biela.

haifa

chjo.. to byla rychlost už je zase vyprodaná. Ta vůně je boží medově sladká bylinná ambrová hustá láska na první přičichnutí , já ji cíí taky


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: