Scholl Velvet Smooth™ Dual Action Diamond Crystals Pilník na odstránenie stvrdnutej kože na chodidlách pre ženy 1 ks

Nie je skladom   |  (ID: 118084)
5,51

Popis produktu

Túžite po hodvábne jemných nožičkách a ľahkom kroku? Poobzerajte sa po sortimente celosvetovo uznávanej značky Scholl, pôsobiacej na trhu už od roku 1904. Oceníte ju obzvlášť počas letnej sezóny, ktorá je typická ukazovaním nôh v otvorených topánkach. Zbavte svoje chodidlá stvrdnutej, odumretej a zrohovatenej kože! Povolajte do boja batériovú brúsku, krémy, masky a ďalšie, veľakrát revolučné produkty značky Scholl.

Scholl: všetko pre krajšie a hlavne zdravšie nohy

Nemusíte sa zmieriť s boľavými nohami. Perfektné ošetrenie a dlhodobú kondíciu im poskytne značka Scholl, ktorá zbiera skúsenosti od svojich skromných začiatkov v obchode s pohodlnou obuvou v Chicagu až po medzinárodnú súčasnosť. Vyhľadávaný je predovšetkým elektrický pilník Scholl na popraskané chodidlá, s ktorým ľahko odstránite stvrdnutú a suchú kožu. Pomôže vám aj predchádzať popraskanej pokožke chodidiel. Nástroj s upevnenou hlavicou podľa vášho výberu funguje na tužkové baterky a jemne, bezbolestne obrusuje suchú aj mokrú kožu. Hlavica vydrží dlho a veľmi jednoducho zoženiete aj náhradné. Po procedúre je vhodné vmasírovať do chodidiel ošetrujúci krém značky Scholl.

Ďalšie bestsellery značky Scholl pre vašu domácu pedikúru

Populárny je rovnako aj zvláčňujúci, vyživujúci a regeneračný nočný krém Scholl, ktorý účinne zmäkčí stvrdnutú pokožku chodidiel už za 7 dní. Pôvab nôh v letných sandáloch podporuje krém na popraskané päty s viditeľným efektom po 3 dňoch. Nazýva sa Cracked Heel Complete a dokáže spustiť proces obnovy zrohovatenej kože. Obľúbený je aj pilník na päty, pero na kurie oká či špeciálna kúra na nechtovú mykózu: Regeneráciu nôh uľahčí intenzívna vyživujúca maska na nohy Scholl v podobe ponožiek. Zahŕňa cenné prísady ako: kokosový olej, bambucké maslo, panthenol a ureu. Nenahraditeľným pomocníkom žien aj mužov je dezodorant na nohy s 24hodinovou účinnosťou. Doprajte si domácu pedikúru s pomôckami a kozmetikou značky Scholl!

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest