Získajte telové mlieko k nákupu značky Lacoste >

Salvador Dali Sunrise in Cadaques Toaletná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Kód produktu: 103074 Skladom > 10 ks
 
 
9,60
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Salvador Dali Sunrise in Cadaques Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Toaletná voda Salvador Dali Sunrise in Cadaquès je svieža, hrejivá, zmyselná a nadčasová vôňa, ktorá vás vtiahne do surrealistického sveta slávneho umelca Salvadora Dalího. Konkrétne do Cadaquès, malebného mestečka na severe španielskeho pobrežia Costa Brave. Maliar si tu zaobstaral dom a dnes tu má múzeum. ,,Parfum je najkrajším poslom spomienok a šťastných okamihov," uviedol Salvador Dalí. Dáte mu za pravdu?

Dámsky parfum Sunrise in Cadaquès si zamilujete:

  • zvodný balzamický, drevnato-citrusový voňavý doplnok,
  • vôňa s atmosférou východu slnka nad morom v Cadaquès,
  • v úvode bergamot, mandarínka, elemi a ružový peper,
  • v srdci kosatec, omamný jazmín, otočník a slamienka,
  • v základe labdanum, peru balzam, pižmo a pačuli,
  • cenovo dostupná celoročná toaletka značky Salvador Dali.

Žiarivá toaletná voda s dychvyrážajúcim flakónikom

Mimoriadne zaujímavá je aj fľaštička toaletnej vody Salvador Dali Sunrise in Cadaquès. Hýri farbami vychádzajúceho slnka - oranžovou, ružovou a modrou. Vábi rovnako aj harmonickým oválnym tvarom a zmyselnými ústami, čím odkazuje na tvorbu Salvadora Dalího. ,,Parťákom" dámskej vône Salvador Dali Sunrise in Cadaquès je rovnomenná pánska drevnato-korenistá toaletná voda. Obe vstúpili na trh v roku 2017. Nechajte sa zlákať a nahliadnite s nimi do pokojnej prázdninovej destinácie Cadaquès, kde Dalí hostil a inšpiroval aj ďalších umelcov: Pabla Picassa, Joana Miró, Marcela Duchampa či Richarda Hamiltona.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: