Salvador Dali Dalistyle Toaletná voda pre ženy 5 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Popis produktu

Dámska toaletná voda Salvador Dali Dalistyle z roku 2002 je elegantná svieža vôňa poznamenaná španielskym temperamentom, ktorá vás očarí vydarenou kompozíciou lahodných ovocných, kvetinových, drevitých tónov aj energiou čerstvého vanilkového struku. Dalistyle je kvetinová sladkosť plná fantázie, dokonalý doplnok pre jarné a letné dni, ktorými vás môže sprevádzať od rána do večera.

Nevšedná lotosová vôňa

Parfum Salvador Dali Dalistyle vytváraj ovocné nóty hrušky a mandarínky, ktoré sa v srdci miešajú s vôňou bielych kvetov frézie a lotosu. Spodnú vrstvu jemne dokresľuje santalové drevo a vanilka. Vôňa, ktorá súčasné dámy a ich okolie rozhodne zaujme, vytvorila Evelyne Boulanger. Pútavý je tiež jej bledomodrý flakón štylizovaný do zvodných tvarov ženského tela.

O parfumoch Salvador Dali

Vône inšpirované umením najslávnejšieho surrealistického maliara sveta Salvadora Dali sú unikátne svojimi vybranými vonnými kompozíciami aj dizajnovým balením. Zákazníci z celého sveta sa nimi tešia už od roku 1983. Prvý parfum Dalí vytvoril ako dar svojej zosnulej manželke Gale, ktorá bola jeho životnou láskou a inšpiráciu. Tiež podmanivá dámska toaletná voda Salvador Dali Dalistyle vzdáva svojej značke česť.

Hodnotenie 0.0

(hodnotené 1x)

  • 1xrecenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Lu

Lehci, svezejsi vunicka...pripomina trochu cerstve vyprane pradlo. Na ruce vydrzela pul dne. Myslim, ze nikoho vylozene neurazi.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: