Sally Hansen Color Therapy Nail & Cuticle Oil Ošetrujúci olej na nechty a nechtovú kožičku pre ženy 14,7 ml Odtieň 005 Oil

Skladom   |  (ID: 89059)
4,00
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Značku Sally Hansen založila Sally Hansen s jej manželom v roku 1958. Spoločne ponúkli a zároveň odštartovali úspešnú kariéru vďaka dokonalej starostlivosti o nechty v podobe populárnej kolekcie „Hard as Nails“. Práve táto kolekcia produktov, ako aj všetky nasledujúce, zabezpečili pre značku Sally Hansen obrovský úspech tak ako medzi profesionálmi, aj u „domácich“ manikérok. Vďaka svedomitej a cieľavedomej práci je značka Sally Hansen považovaná za jednu z top značiek v starostlivosti a úprave nechtov. Značka Sally Hansen ponúka svojim zákazníkom riešenie na všetky problémy týkajúce sa komplexnej starostlivosti o nechty. Produkty a najnovšie technologické vymoženosti stavajú túto značku do popredia, a to veru zaslúžene.

Prípravky Sally Hansen dodávajú nechtom vitamín E, vitamín B5, morské minerály, kalcium a magnézium. Výťažok z bieleho čaju nechty hydratuje a zabraňuje tak ich lámavosti. Vyskúšajte aj vy kvalitné a účinné produkty nechtovej kozmetiky Sally Hansen a vaše ruky pre vás budú tou najkrajšou vizitkou.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 4.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Recenzia nakupujúceho - Heureka.sk

Výborný, až teraz pre mňa, na tu vôňu, čo ostatným nemusí prekážať.

  • je presne taký, aký je opis, vyživuje a zjemňuje kozmickú okolo nechtov.
  • Doteraz mi vôňa vyhovovala, veľmi jemná, prijemna, teraz výrobca tam niečo pridal, čo mne osobne nevyhovuje, prilus sladká vôňa.
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: