Royal & Langnickel Moda Mythical Enchanting Eye Darčeková kazeta pre ženy štetec na očné tiene 1 ks + štetec na dymové líčenie 1 ks + štetec na očné kontúry 1 ks + štetec na linku 1 ks + vejárovitý štetec 1 ks + taštička

Kód produktu: 86835 Nie je skladom Strážiť produkt

Popis produktu

Značka Royal and Langnickel prináša na trh okrem umeleckých štetcov aj jedinečné kozmetické štetce v rozmanitých veľkostiach a tvaroch, s ktorými bude vaše každodenné profesionálne líčenie hračkou. Vďaka ich praktickým puzdrám už nemusíte hľadať štetec na make-up, pery alebo oči, pretože budete mať všetky pomôcky k zvodnému nalíčeniu pekne pohromade. Doprajte si napríklad sadu 4 kozmetických štetcov Royal & Langnickel Moda Rose Complete Brush Kit ladenú do módnej farby ružového zlata. Získate v nej všetky štetce potrebné na kompletné nalíčenie tváre a krásne puzdro k domácemu či cestovnému použitiu.

Royal and Langnickel: Znamenité kozmetické štetce

Spoločnosť Royal and Langnickel vyrába od 50. rokov 20. storočia prvotriedne štetce pre umelcov, ku ktorým pridala tiež kozmetické štetce pre širokú verejnosť. Teraz svoju produkciu delí do sekcií Art a Beauty. Motto značky Royal and Langnickel znie: „Chceme svojim zákazníkom po celom svete poskytovať štetce v prémiovej kvalite za rozumné ceny.“ Skutočnosť dáva firme za pravdu — vlákna jej štetcov zachytia sypké aj mastné líčidlá a jednoducho tak s nimi vytvoríte make-up filmovej hviezdy. Oslňte svoje okolie perfektným vzhľadom vďaka kozmetickým štetcom Royal and Langnickel!

Tipy na štetce a sady štetcov Royal and Langnickel

Najpredávanejšími sú kozmetické štetce Royal & Langnickel Chique RoseGold Contour — na tvár, make-up alebo obočie a očné linky. Majú rukoväť v lesklom dizajne ružového zlata a syntetické, 100 % vegánske vlákna. Ďalším TOP výrobkom je darčeková kazeta Moda Mythical Star Travel obsahujúca okrem šikovného cestovného puzdra aj päť štetcov renomovanej značky Royal and Langnickel — na červeň, make-up, očné tiene, očné kontúry a obočie. Obsahom ďalšej populárnej sady, Royal & Langnickel Moda Metallics Face Perfekting, sú štetce na make-up, červeň, kontúrovanie a korektor. Z rozsiahlej ponuky štetcových setov si vyberie každá záujemkyňa!

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: