Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Rexaline 3D Hydra-Divine SPF20 Hydratačný, jemne tónujúci pleťový krém pre ženy 30 ml

Nie je skladom   |  (ID: 120810)
21,20

Popis produktu

Jak ochrániť pokožku pred predčasným starnutím? Odpoveďou francúzskej značky Rexaline je voda! Naše telá obsahujú po narodení 75 % vody, ale od 20. roku života začína koža jej zásoby strácať a už ich nedokáže plne obnovovať. A vo veku 50 rokov zahŕňa už iba 50 % vody... Preto je tu špeciálne zostavená starostlivosť o pleť všetkých typov, pre ženy aj mužov rôzneho veku. V priehľadných kozmetických sériách značky Rexaline nájde odpoveď na svoje kožné problémy každý človek.

Rexaline: expert na starostlivosť o pleť prostredníctvom hĺbkovej hydratácie

Voda je pôvodcom všetkého života a aj príbehom značky Rexaline. Pre zachovanie mladistvého vzhľadu pokožky vyvinula značka Rexaline jedinečný komplex kyseliny hyalurónovej duo. Stojí za ním vizionársky podnikateľ Alexandre Cukier a farmaceut Gene Beilis. Vylepšená receptúra potom umožnila lepšie prenikanie do hĺbkových vrstiev kože. Rok 2016 priniesol hydratačnú silu červenej riasy a púštnej ruže. O rok neskôr sa zrodil rad Rexaline Derma pre citlivú pleť. Všetky produkty Rexaline sú vegánske, dermatologicky testované a priebežne obnovované podľa nových trendov a požiadaviek kozmetického priemyslu.

Staňte sa súčasťou príbehu vody aj Rexaline napríklad s týmito produktami

Sérum Rexaline Premium Line Killer X-treme Booster účinne bojuje aj s výraznými vráskami. Prípravok, ktorý sa používa ráno a večer, podporuje produkciu kolagénu a elastínu. Oživiť a upokojiť pleť cez noc môžete s nočnou krémovou maskou Rexaline Derma Night Mask-in-Cream. Vynikajúce výsledky dosiahnete aj s enzymatickým jemným peelingom Rexaline Derma Delicate Peeling, omladzujúcim prípravkom bez parabénov, silikónov a alkoholu. Pleťová maska Rexaline Premium Line Killer X-treme Gold Radiance obsahuje okrem iného aj 24karátové zlato.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: