Revuele

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:

O značke Revuele

Vyčistite pleť a vyživte ju do hĺbky s pozoruhodnými prípravkami európskej značky Revuele, ktorá je taká dobrá, že sa na pultoch kamenných či online obchodov ani neohreje. Pri pravidelnom používaní kozmetika Revuele zvyšuje pružnosť pokožky, podporuje jej jemnosť, hebkosť a regeneráciu.

Revuele: značka rýchlo nasledujúca globálne kozmetické trendy

Rodinná značka Revuele prináša už desiatky rokov kompletný sortiment kvalitných a cenovo dostupných kozmetických prípravkov - pleťových, vlasových aj pre osobnú hygienu. Spoločnosť Revuele disponuje moderným výrobným a kancelárskym zázemím vo Francúzsku, Bulharsku a Poľsku. Pôsobí predovšetkým v Európe, Latinskej Amerike či Austrálii. Vďaka jej flexibilite získate mimoriadne účinnú kozmetiku z najlepších surovín a v atraktívnom balení, za ktorú nemusíte utratiť majland.

Zoznámte sa s malým výberom kozmetiky značky Revuele

Medzi obľúbené prípravky značky Revuele patrí čistiaci a peelingový gél Face Peeling Gel Snail Filtrate pre hĺbkové vyčistenie pleti bez abrazívnych častíc. Účinnou látkou je sliz slimáka, ktorý pleť vyživuje a zároveň ochraňuje pred toxínmi z okolitého prostredia. Výsledkom je rozžiarená, viditeľne sviežejšia pleť mladších aj zrelších žien. ,,Nedráždi, funguje a je príjemný," stojí v zákazníckej recenzii. Prirodzený jas navracia zmiešanej a mastnej pleti sérum Revuele Peeling Solution Lactic Acid. Využíva kyselinu mliečnu, ktorá pomáha odlupovať staré a mastné kožné bunky na povrchu pleti. Sérum sa nanáša po kvapkách večer na vyčistenú pleť, ešte pred nočným krémom. Iné sérum Revuele – CBD – je priamo nabité výživnými látkami: olejom z konopných semienok a vitamínom E. A pre unavenú pleť vyvinula značka Revuele sérum Nourishing Serum Moringa Oil.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: