Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Revlon Photoready Candid Natural Finish Hydratačný a ochranný make-up pre prirodzený finiš pre ženy 22 ml Odtieň 200 Nude

          
Skladom   |  (ID: 117390)
3,63
Doručíme
K osobnému odberu
          
Skladom   |  (ID: 125573)
4,19
          
Skladom   |  (ID: 125574)
4,35

Popis produktu

Písal sa rok 1932 a svet krásy a vôní ešte netušil, že sa zatrasie, v tom dobrom slova zmysle, v základoch. O rozruch sa postaralo americké bratské duo, Charles a Joseph Revson a tretím „vinníkom“ bol chemik CR Lachman. Spolu založili značku Revlon a svoju hviezdu kariéru odštartovali jednoduchým produktom – lakom na nechty. Na tom by nebolo nič zvláštne keby … keby neponúkli dámam vtedajšej doby odtiene, o akých sa im ani nesnívalo. Laky sa stali populárnymi vo veľmi krátkom čase a vrcholom bolo keď zdobili nechty modelky na titulnej strane magazínu Vogue.

Značka Revlon chcela ukázať všetkým ženám, že môže byť upravená a očarujúca každý deň a môže vyzerať ako hviezda strieborného plátna Ingrid Bergman alebo sex-symbol šesťdesiatych rokov Brigitte Bardot. Značka pokračovala vo svojom vývoji a už v sedemdesiatych rokoch predstavila kolekcie prípravkov pre vytvorenie make-upu, okrem iného aj očného, a sofistikovanú vôňu Charlie.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Velmi dobre krytie

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: